Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit adjak szülinapra egy 11...

Mit adjak szülinapra egy 11 éves lánynak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami gondolod hogy tetszene neki és az érdeklődési köre.
2013. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kije vagy a lánynak?
2013. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ kije vagy.

Én imádtam és még mindig imádom a társasjátékokat. Mindig azt kértem karácsonyra, szülinapra amikor csak tehettem. Sajnos nem sok értelme volt mert nem játszott velem senki pedig én nagyon örültem volna neki. Lehet, hogy ezért vagyok belé ennyire szerelmes. Én nagyon szeretem a Cluedo-t, a Monopoly-t ( rengeteg új fajtája készült), Gazdálkodj okosan!-t, az Élet játéka is akedvencem. Most pedig ölni tudnék egy Rizikó-ért de ezt ő nem hiszem, hogy élvezné. Ha érdeklik a társasok érdemes utána nézni mert sok jó fajta van. Persze lehet, hogy ő nem szereti az ilyesmit olyan "csajos" csaj, te ismered. Remélem segítettem! 14/L

2013. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

:D

2013. máj. 24. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!