Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek most mit tegyek?...

Szerintetek most mit tegyek? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

volt egy barátnőm és nagyon szoros kapcsolat volt köztünk minden pénteken nálunk aludt mindent megbeszéltünk szinte olyanok voltunk mint a jó testvérek!szóval egyik naprol a másikra a régi "BFF"-je (én nem szeretem a megnevezéseket)

ujra a legjobb barátja akar lenni és hirtelen a barátnőm is!!!nagyon szomorú vagyok és légyszi mongyatok valamit mert nagyon el vagyok keseredve (csak értelmes válaszokat várok)lőre is kössz



2013. máj. 5. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy dilemma. Ülj le a barátnőddel és beszéld meg vele a dolgokat őszintén. Ha neki a másik lány fontosabb, akkor a másik lánnyal lesz, de ne keseredj el, biztosan fogsz találni másik legjobb barátnőt!! Azért remélem, hogy újra boldog leszel.
2013. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kirus16 válasza:
Szerintem is,az a legésszerűbb ha leülsz vele megbeszélni a dolgokat. ;))
2013. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mondd el neki mit érzel! Ha ténleg ilyen jo baratnok vagytok megfogja erteni:)
2013. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat már megoldódott !! igaz nem úgy ahogy vártam mert megalázzott és otthagyot de már megoldódott
2013. jún. 27. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!