Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? Nagyon szomorúan...

Miért van ez? Nagyon szomorúan érzem legtöbb ször magam

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok amióta suliba járok csak 5 bizum van.Ebbőlkifolyolólag mindig megkapom a stréber és a tanároknak nyaló jelzőt.A két legjobb barátnőmért odavannak a a fiúk.A barátaim kibeszélnek a hátam mögöttS mit tegyek ?

2013. ápr. 13. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Maradj önmagad! Ne foglalkozz mások véleményével, biztosan írigyek rád! Te a jó úton jársz, és ez a lényeg! A fiúk meg, hajajajajjjjj, én olyan idős koromban homokban-sárban dagonyázva játszottam:)))
2013. ápr. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A boldogság alapfeltétele, hogy azokkal foglalkozz, amiktől jól érzed magad, és kizárod azokat a dolgokat az életedből, amik bántanak.

Sajnálom, de ki KELL zárnod az életedből ezeket a barátokat. Távolodj el tőlük... Én tudom, milyen rossz valaki olyanba kapaszkodni, akire ráillik a "rossz barát" jelző. Barát, mert mindent megbeszélhetsz vele, ott van neked, de mégis rossz, mert fokozatosan rontja az önbecsülésed, nem vesz komolyan.


Még csak 12 éves vagy, általános iskolás. Sajnos normálisnak mondható, hogy itt ilyen gyerekesek az emberek. Ha egy jó gimibe mész tovább, ahol a többiek is ilyen jó tanulók, akkor nem fognak kinézni miatta. :)


A fiúkat még szard le...lehet, hogy már ebben a korban is imponáló, ha a pasik téged akarnak, de még fölösleges egy kapcsolat. Lehet, hogy szeretitek egymást, de csak nagyon ritka esetben tudnak 12 évesen az emberek komoly férfi és nő módjára viselkedni, ha előbukik egy probléma.

Hidd el, nem az kell, hogy sok pasinak bejöjj, hanem az, hogy az a bizonyos pasi, a nagy ő odalegyen érted. :)

(egyébként ha ennyire beszélgetnek meg elvannak már pasikkal, elvileg téged is be kellene vonniuk, csak már most irigyek, mi lenne akkor, ha te jobban tetszenél a fiúknak? )


Maradj önmagad, ne változz meg senki miatt, továbbra is tanulj, hozd ezt a szép eredményt! :)

Ne feledd, a szánalom ingyen van, de az irigységet ki kell érdemelni! (:

17/L

2013. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!