Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » SÜRGŐS! A barátaim elakarnak...

SÜRGŐS! A barátaim elakarnak jönni hozzám, de nem épp a legjobbkor. Kifogás, hogy miért nem jó?

Figyelt kérdés
Nos, nem igazán van most kedvem a társaságukhoz, a többit meg ne is említsük. Egyszerűen csak ma nem lenne jó. A "hirtelen beteg lettem", vagy "cipőt kell vennem" ügyek már elég sablonosak, és valószínűleg úgyis belekötnének. További kifogásokra lenne szükségem, hihetőkre. Előre is köszönöm!

2013. márc. 28. 10:12
 1/3 anonim válasza:
A barátaidnak ne hazudozz, mond meg őszintén nekik, hogy miért is nem jó neked ma. Velem is volt már ilyen, hogy semmi kedvem nem volt semmihez, senkihez, és aznap estére volt betervezve nálam egy baráti összejövetel, én szóltam nekik, hogy bocsi, de inkább halasszuk el, ma nagyon antiszoc vagyok...jót nevettek, megértették, és két nap múlva pedig megtartottuk :)
2013. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ahelyett hogy kifogásokat keresnél! egyszerűen meg kéne mondani az igazat!

Se időd se kedved se energiád és kész buli lefújva!

2013. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mond meg , hogy ma neked nincs nagyon hozzá kedved . Nem kell össze vissza hazudni .
2013. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!