Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet velem a baj? SOS

Mi lehet velem a baj? SOS

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy megváltoztam rossz irányba,de ez ellen már nem nagyon tudok sokat tenni.....és a barátaim mindig azzal csesztettnek hogy szomoru meg depis idézeteket mondogattnak nekem hogy ez mennyire illik rám stb.pedig én nem vagyok depis csak kiakaszt hogy folyton basztatnak barátnöm meg mindig mondogatja hogy ő sose tanul meg hogy neki milyen jól megy minden ezzel utalva hogy sose leszek olyan jó mint ő de ha nem barátkozok velük akkor egyedül maradtam csak egy barátom maradt 100 km-erekre tőlem SOS

#barát #egyedülmaradás
2013. márc. 4. 17:47
 1/3 anonim válasza:

Mindenki változik nem csak te. Nem ismerlek de nem hiszem, hogy rossz irányba változtál mert nincs olyan, hogy rossz irány. Engem is piszkáltak ezzel, hogy miért vagyok ilyen szomorú, meg hogy nem vagyok boldog. Pedig ez nem volt igaz. Ezért mosolygok, ha törik ha szakad. Nem számít ha hazugság, ők elhiszik és leszálltak a témáról és másról beszélünk és én boldog vagyok és ők is amiért látják rajtam.

De ha nem is vagy boldog akkor is játszd meg, egy ideig és ha valaki igazán ismer és szeret az észre veszi és akkor megbeszélhetitek. Mindenki másban jó, keress valamit amivel felvághatsz vagy nézz körül a baráti körben, hogy ki az akivel barátkozhatnál.

2013. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ez már régi kérdés...na akkor nem volt tnyleg semmi bajom csak a hülye nekem nem kell tanulnom...meg nézd ez az idézet pont neked való...meg hogy akkor mért haragudtam rájuk...de már kibékültünk :)
2013. máj. 26. 20:15
 3/3 anonim válasza:
akkor jó :)
2013. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!