Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek, mit szól hozzá?

Szerintetek, mit szól hozzá?

Figyelt kérdés
Na , szóval az történt , hogy mi , a barátnőmmel (én is lány vagyok ) szoktunk órán levelezgetni , és sokszor átbeszéljük a szív ügyeinket is . Az egyik nap egy fiú osztálytársam (amíg én nem volta ott ) kivett egy igen fontos , és személyes levelet a tolltartómból . Persze , szétkürtölte a levélben megemlített személyeknek is . Közte , annak a srácnak , aki barátnőmnek tetszik . Ő tudta meg elsőként . Neki is tetszik barátnőm , most tudtuk meg . Viszont , az aki nekem tetszik , nem tudom , hogy tudja-e . Szerintetek , ebből még lehet valami ? Mert tisztára olyan , mint volt . Aranyos , és kedves . Most akkor ő is tudja , csak tetszik neki a helyzet , vagy nem tudja ? Normális válaszokat kérnék . És elsősorban fiúkét . Ti mit szólnátok , ha ilyen úton tudnátok meg , hogy valakinek bejöttök ? Köszönöm :-) .

2013. febr. 28. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit matatott az a gyerek a cuccaid között? Én lecsaptam volna mint taxiórát! Azóta már mikulásországban lenne! :D
2013. febr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát , igen . Mi úgy leordítottuk az udvaron , hogy az egész iskola bámult minket .
2013. febr. 28. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!