Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek baj, ha az osztály...

Szerintetek baj, ha az osztályomban nincs egyetlen igaz barátom se?

Figyelt kérdés
Az osztályközösség nagyon jó, mindenkivel jóban vagyok, mindig vagyok valakivel az osztályban, beszélgetek meg tök jól elvagyunk, de nincs rendes barátom, akivel megoszthatnám a gondjaimat, csak a volt sulimból. Páratlanul vagyunk lányok, és ha párt kell választani, én mindig egyedül maradok, most is lesz egy osztálykirándulás és egyedül fogok ülni. Pedig ha mennek valahova a többiek, engem is hívnak. Szerintetek ez most hogy van? 14/L

2012. dec. 11. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez most úgy van h így van, nagyon nem tudsz mit tenni, max átvedlesz viperába és kitúrsz vkit a helyéről, de gondolom ezt nem tennéd meg :) Ha alapvetően bírnak ak sztem ez nem olyan nagy gond, a buszon nem csak a melletted levővel lehet dumálni, vigyél kaját és tuti mindenki imádni fog. :D Ez csak egy kellemetlen szituáció, amin akkor sem tudsz változtatni ha fejre állsz. Amúgy miért akarsz mindenáron lány mellé ülni? Nem emlékszem már, lehet h általános iskolában még divat h a gyengeelméjűek rögtön összeboronálják a fiút meg a lányt aztán jól kicikizik, de a gimiben nálunk a világ legtermészetesebb dolga volt h a barátok nemtől függetlenül egymás mellé ülnek. És mi van a hátsó 4-5 üléssel? Komolyan nem hiszem h ez egy akkora probléma lenne. :)
2012. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!