Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ismerkedni szeretnék, és egy...

Ismerkedni szeretnék, és egy indulópontot keresek (jelenleg itt az oldalon). Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Igazából nincs semmi elvárásom, 15 éves és lány vagyok. Nemtől függetlenül szeretnék ismerkedni, de elég nehezen megy.

Sajnos nem egy nagyvárosban lakok, Kaposváron és amúgy is nehezen megy az ismerkedés. Arra gondoltam, interneten kezdhetnék ismerkedni, hátha sikerül. (Eddig nem igazán sikerült, sokszor kihasználtak már, de hülye tényleg nem vagyok.)Vannak barátaim is, de nem igazán nagy a kör, inkább csak az osztálytársaim, azok akikkel beszélek, a régi osztályom tagjai nem akarják felvenni a kapcsolatot, egyszerűen csak lemondják a találkozókat stb.

Úgyhogy ehhez kérném a segítségeteket :)



2012. dec. 1. 21:32
 1/6 anonim válasza:
A netes ismerkedéssel vigyázz sok a kretén és rosszindulatú ember. Akik nem akarnak veled találkozni, azokat felejtsd el...Én is hasonló cipőben vagyok, de én már kétszer olyan idős mint Te. Próbálkoztam már neten de nem könnyű.
2012. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen vicces, a sógornőm családja is kaposvári :) Nem is olyan kicsi az a város...
2012. dec. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Martin55 válasza:
Segítek én csak mond mit ?:D
2012. dec. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

én szívesen beszélgetnék veled csak én Pest megyei vagyok :/

13/L

2012. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
unaloműzésre jó vagyok én is. :D de csak neten mert kicsit nagyon messze lakunk egymástól. ha ez is érdekel privátba írj :)
2012. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Irj uzit ha akarsz beszelgetni
2012. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!