Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan állítsam le a barátnőme...

Hogyan állítsam le a barátnőmet a hazudozásról és a saját testének bántalmazásáról?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm nagyon sokat hazudik. Minden helyzetben, még akkor is amikor egyáltalán semmi de semmi szükség nincsen rá. És ezzel magának és kicsit nekem is rosszat tesz mert rólam is szól pár hazugsága, de még se kezdhetem el mondani hogy ez mennyire nem igaz. Ráadásul néha még saját magának is hazudik... Ami szerintem nagyon rossz dolog. Segítsetek! Hogy állítsam le?

Ezek mellett elkezdte vágdosni a csuklóját és a combját. Mert van egy 16 éves fiú akit egy hete ismert meg és beleszeretett úgy érzi de ez a fiú nem szereti viszont csak le akar feküdni vele. És ez neki nagyon nem jó. Most viszont azon is gondolkozik hogy megtegye. A másik ok pedig az hogy nem rég hallotta hogy azt beszélik róla hogy orálisan kielégített egy fiút. De ez olyan butaság.

Hogy beszéljem le ezekről? Kérlek segítsetek!



2012. nov. 24. 11:17
 1/5 anonim válasza:
Te leginkább sehogy. Szólj a szüleinek, iskolában tanároknak.
2012. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

gondolom a szüleivel sem túl rózsás a kapcsolata...és most először falcolgat?

ne hagyd magára, de jelezd neki hogy ez neked rosszul esik, hogy rólad hazugságokat terjeszt

2012. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen egész jó kapcsolata van velük mert jól ismerem őket és az egész családját, lehet vannak gondok de ennyire nem nagyok... csak azt hiszi hogy ezt kell tennie ami nem jó. mellesleg 13 éves :/
2012. nov. 24. 11:31
 4/5 anonim válasza:
van az iskolában pszichológus?
2012. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus jól jönne az tuti, de te is megpróbálhatsz vele beszélni. Szerintem az alap probléma, hogy semmibe veszi magát és így próbál izgalmasabb lenni mások szemében.
2012. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!