Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehetséges fiú és...

Szerintetek lehetséges fiú és lány között csak barátság?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam aki egyben a legjobb barátom is. Szinte mindent tudunk egymásról már másfél éve! Nekem van barátom már több mint 2 éve,szeretem a pasimat minden rendben velünk, és az osztálytársamnak is mindig van valakije vagy komoly vagy nem. Az utóbbi időben nem tudom miért néha zavar ha látom ilyen semmirevaló lányokkal és ő soha nem nyomul rám, de a legjobb barátnőm szerint tetszem neki, ami tudom h elképzelhető, de nem mozdulna rám mert a barátja vagyok és tudja h nem vagyok szingli. Tudom, hogy nem jönnék össze vele, akkor is ha tetszik, mert az osztálytársam de szerintetek érzek valamit iránta vagy csak kedvelem? Sokat beszélünk sulin kívül is. Minden vélemény,tapasztalatot megköszönnék akinek volt már valamilyen kapcsolata osztálytárssal, legjobb baráttal.

2012. okt. 27. 19:24
 1/10 anonim válasza:
46%
nem
2012. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
igen, lehetséges
2012. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Természetesen lehet barátság.

Nagyon-nagyon sok ellenkező nemű embert megismersz még az életed során, akivel barátok lesztek, jól érzitek magatokat, akivel kölcsönösen szeretni fogjátok egymást (mint a testvérek), és testileg nem fog vonzani. Vagy épp foglalt a szívetek, így másnak már csak barátként van hely.


:)

De ne feledd, hogy a barátok nem szexelnek!

Az már párkapcsolat.

2012. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
89%

Szerintem lehetséges, de nem biztos hogy köztetek :)

Csak te tudod eldönteni, hogy amit érzel, valóban féltékenység-e a személye iránt, vagy csak a nőiségedet sérti, hogy nálad rosszabb csajnak gondolt lányokra nyomul. Bár ha az utóbbi, akkor is elgondolkodnék, vajon zavarna-e az ilyesmi egy olyan srác esetén aki egyáltalán nem vonz..

2012. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Lány vagyok és nekem van fiú barátom , merem mondani legjobb barátom . Nem szeretem ha megölel vagy hasonló de ezt nem miatta, hanem úgy egyébként nem szeretem ha megölelnek vagy megfogják a kezem . Neki most van barátnője és kicsit féltékeny vagyok , mert sokkal kevesebbet dumál velem. A legviccesebb hogy annak ellenére hogy párkapcsolata van mindig dicséri a cuccaim és poénból szokta mondani hogy " szexi " vagyok. Meg már vagy 10x eljátszottuk hogy elválunk és elosztottuk képzeletben kié mi lesz. (Általában akkor ha valakinek eszébe jut a pocakos reklám)

Egyszóval: Igen.

2012. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hm...Nekem is ilyen a barátom ,mindent megdumálunk,amit másnak sose mondanák el,és ő is.De én nem érzek semmit sem iránta a barátságon kívül.Ő viszont ennél többet akart...Mert hát miért is ne , ő is férfiból van.3 éve rendesen megdumáljuk a dolgainkat,elhív bulizni,vigyáz rám stb.És nem is olyan rég elhívott magához,nem merte elmondani ezért egy picit ivott,és végre kinyögte hogy szeret és hogy megcsókolhat-e ,esetleg járnánk-e.Én kérdeztem tőle hogy ez mikor alakult ki hogy belémszeretetett,persze visszautasítottam szegényt,de attól még barátok vagyunk,de annyit nem találkozunk...Azt mondta 2 éve.Ez az én kis történetem.Szerintem mindenképp tetszel neki,és ha lenne rá lehetősége biztos megkérdezné hogy nem-e akarsz többet.
2012. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szerintem azt sem néznéd jó szemmel ha a barátnőd lenne olyan fiukkal mert egyszerűen jót akarsz neki semmi más de igaz az is hogy ezt csak te tudhatod
2012. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szeretem őt mint barát és jót akarok neki mindenben. Suliban minden szünetben beszélgetünk, szoktunk bulizni együtt persze társaságban és ott is mindig vigyáz rám, meg a tömegben fogja a kezem de nem tudom eldönteni.. mert úgy érzem ő sem akar többet, de nem tudom. Mindig megdícsér és figyelmes velem, de olyan mint a többi pasi!!!
2012. okt. 27. 19:46
 9/10 anonim ***** válasza:
fiú és lány között nem lehetséges csak barátság, mert előbb vagy utóbb az egyik többet érez a másik iránt... tudom miről beszélek, volt egy fiú barátom és mind ketten kapcsolatban voltunk, neki volt csaja, nekem volt pasim... vége lett a kapcsolatomnak erre ő is ott hagyta a csaját, mert kiderült, hogy többet érez irántam, mint ahogy azt gondoltam... és hát össze jöttünk... :D
2012. okt. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem nincs egyiknek általában a fiú-nak bejön a csaj őszintén én se szoktam barátkozni olyan csajjal aki nem tetszik persze van csomó csaj haverom akivel szoktam beszélni a suliba de velük nem szervezek közös programot nem beszélek sulin kívül és olyat biztos nem mondok olyan csajnak hogy szexi ha nem tetszik.
2012. nov. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!