Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barátnő az ilyen? :S

Milyen barátnő az ilyen? :S

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a "legjobb" barátnőm új iskolába került és megismert új embereket, meg ilyenek. Én is ismerem az új barátnőit, az egyikőjüket nagyon kedvelem is. Egyik nap a barátnőm mondta, hogy elkísérem-e őket valahová, mondtam, hogy okés, miért is ne. Azt mondta, hogy 12 órára menjek át hozzájuk (mert az osztálytársa ott aludt barátnőméknél) és akkor lemegyünk 3-an. Én nagyon siettem reggel, hajat mostam elkészültem, hogy le ne maradjak valamiről, erre mire odamentem még ott fetrengtek az ágyba, és csak röhögtek, meg beszélgettek. Bementem a szobába és egyből elhallgattak, hogy nehogy meghalljam, miről is van szó. Majdnem elsírtam magam, annyira rosszul esett. Aztán elindultunk és mondta a barátnőm, hogy én vele ne beszéljek flegmán, meg ne legyek megsértődve rá, még neki állt följebb. Meg, ha máskor is elmegyek úgy a barátnőmmel, hogy jön egy másik barátnője velünk, akkor mindig csak fölösleges 3.-ik vagyok. Amikor elhívom vásárolni meg ilyenek, akkor mondja, hogy okés elmegyek,d e nincsen hozzá sok kedvem.. Amikor meg az osztálytársával találkozunk sulin kívül, akkor nagyon siet, meg mindig mondja, hogy siessünk már, el ne késsünk. Kezdem úgy érezni, hogy már nem is én vagyok a legjobb barátnője.


Szerintem úgy van velem most már, hogy, ha nincs ló, akkor jó a szamár is. Majdnem elsírom magam, hogy hogy tud ilyet tenni velem. :'(



2012. ápr. 14. 13:49
 1/5 anonim válasza:
100%
Teljes mértékben igazad van, nagyon nehéz tanácsot adni így, hogy nem ismerlek se téged se őt, de szerintem azt a legjobb tenni ilyenkor, hogy mindenféle kapcsolatot megszakítasz vele egy időre és ráeszmél, hogy mit tett.
2012. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
az ilyen embert nem lehet legjobbbarátnőnek hívni . ne is törödj vele akkor majd rájön milyen volt veled. ha meg nem , akkor keress másik barátot azt ajánlom.
2012. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértelek. Nekem is van egy barátnőm (ugyan nem vagyunk a legjobbak, de az osztályban eddig csak mi voltunk egymásnak) és nem rég összebarátkozott egy másik lánnyal az osztályból. És most ott tartunk, hogy szinte futnak egymás után. Én mintha nem is léteznék sokszor úgy érzem. Ez az új barátnő meg folyton odajön hozzánk és együtt susmorognak, engem meg számításba se vesznek, az új barátnő van, hogy nem is köszön nekem.. Folyton egymás pasiügyeit beszélik meg, de hónapok óta ugyanaz a probléma és én már rohadtul meguntam ezt hallgatni.


A lényeg ,hogy szerintem se törődj a "barátnőddel". Ha igazi barátnő lett volna, akkor nem csinálna ilyet. Ne engedd, hogy kihasználjon.

2012. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valójában soha nem voltál legjobb, ha gyorsan eldob és nem ragaszkodik hozzád
2022. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ennyivel megúsztad. Nálam hasonló volt a szitu, lelki beteg lettem.
máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!