Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet anonim ismerkedni...

Hol lehet anonim ismerkedni gender-fluid egyéneknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval aféle gender fluid személyiség lennék, nem vagyok még ezzel teljesen tisztába, illetve nem teljesen értem.


Viszont szeretnék megismerni ilyen jelzővel illetett embereket kinek miben merül ki a fogalom. Keresem önmagam nagyon.


Tippek, ötletek? Esetleg appok?


Egyenlőre szeretném anonim módon, félek hogy kiderül címszó alatt.


Köszönöm a megértést és hogy végigolvastad😅


tegnap 05:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Boo
tegnap 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Csicska
tegnap 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de az mi?
tegnap 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jajj ne már. Tényleg divatot kell ebből csinálni? Olyan gyerekes ez az egész.
tegnap 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld kifejezni másban az egyéniséged. Mert az, hogy mi a nemed az adott. Lehet ezen változtatni fizikailag is. meg lehet nem követni az öltözködési kinézeti normákat, de igazából egy erőltettett dolog lesz az egész.


Amúgy meg extrémebb szubkultúrákban több ilyen lehet. pl ahol beöltözés elég menő.

tegnap 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz pontosan 5-ös?
tegnap 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mi idősebbek vagyunk és arra gondol, hogy mi a nemi szervünk. Ha punci akkor lány vagy ha kuki akkor fiú. Ilyen kis egyszerűen gondolva. Ami nektek furcsa, az meg nekünk furcsa és érthetetlen.

Az öltözködést meg azt mondja, hogy ahogy a mi időnkben voltak emosok meg rockerek és cicababák. Nálatok most sok féle fajta divat van és próbálj az öltözködéssel kitűnni szerinte a tömegből.

Nem értjük meg egymás gondolkodását mert más volt minden a mi a időnkben stb. Szerintem nem is fogalmaztam valami érthetően, de próbáltam valamit segíteni.

ma 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!