Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy uzenet is egy „jel”?

Egy uzenet is egy „jel”?

Figyelt kérdés

egyik baratnommel kihalt a chat, es gondoltam visszanezem, hogy mikrol beszelgettunk. eppen olvasom az uzenetet amikor egy olyan uzit olvastam fel amit en irtam felevvel ezelott es valami olyasmirol szol hogy: „nem tudott elkoszonni tolem, lehet van folytatas”? es ez az uzenet ugy jott le nekem mintha „rajottem” valamire. furan is ereztem magam egy kicsit. ti mit gondoltok? utalkozast nem kerek, csak ertelmes velemenyt.


(aki nem tudott tolem elkoszonni = egy baratnom letiltott es nem koszont el tolem, de masoktol igen)



ma 08:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem értem a kérdést és szerintem más sem. Fogalmazd át, szedd össze, mi is a probléma és mi az, amit akarsz kérdezni.
ma 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!