Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek ilyen szituációba...

Mit tennétek ilyen szituációban? Barátság, csaj.

Figyelt kérdés

Korosztály az ilyen 16-18 év.

Hogy érthető legyen van egy társaság (barátság mondjuk) amibe benne vagyok. Csak fiúk volt eddig, vagy néha 1-2 normális csaj aki oda illett, de ők is ritkán.

Most viszont nem tudom miért, de érkezett egy csaj aki egy kis ge*i, folyamatosan a feszültséget generálja és szerintem még élvezi is hogy a társaság nagy része simepli őt. És így elrontja a társaságot meg mindent. A társaság többi tagja nem veszi észre hogy mire megy ki a játék, csak simpeskednek mert első csaj aki normálisan néz ki és hozzájuk szólt.


tegnap 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
simpeskednek - ez mit jelent?
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
El fog múlni, "5 perc hírnév", egy idő után unalmas lesz a csaj vagy kever valami akkora szart hogy az egész társaság kiutálja
tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!