Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mondogatja hogy örök...

Miért mondogatja hogy örök barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
Mindennap képet küldd, írja, mondja is ha találkozunk, hogy mennyire jó barátok vagyunk, és hogy míg élünk azok is maradunk. Én nem értem mert ezt szerintem nem kell állandóan hangoztatni, már kicsit sok. Én érzem hogy barátok vagyunk és ennyi. De küldözgetek minden nap barátság posztokat neki. Miért teszi ezt? Ja, több êves férfi-nő baratság.
tegnap 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:

Elírtam..

NEM küldözgetek... Így helyes

tegnap 18:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy nehogy bárki azt gondolja, hogy együtt vagytok.
tegnap 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az lehet! De ki gondolná? Mindkettőnknek van párja. Azt is látja mindenki. Lehet hogy csak ennyire ragaszkodó lenne?
tegnap 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt:) ilyen.

Én voltam a folyton rákérdező'.

Egyrészt azért tettem ezt, mert éreztem, hogy szerelmes belém a másik', és nem akartam tényleg elveszteni a barátságát, mert magányosnak éreztem magam. Szerelmes nem voltam belé. Másrészt azt éreztem, hogy ő nem őszinte hozzám, és nem szeret igazán, mert férfi- büszkeségből simán 'dobna'.

Aztán így is lett:).

Vérig sértődött egy őszinte rá vonatkozó megjegyzésemen, ami esetén egy igaz barát tuti, hogy nem tette volna ugyanezt.

Ott elgondolkodtam kicsit, hogy milyen is egy férfi igaz szerelme. Hazug, önimádó, felszínes.... Stb. Ilyenek kavarogtak bennem.

Szerintem te sem szereted őt igazán úgy, mint egy legjobb barátot, és ezt érzi is.

Ha valaki nem őszinte, szerintem azt érezni egy ilyen nexusban.

tegnap 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!