Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kamu fiokom helyett beszelgess...

Kamu fiokom helyett beszelgessek a rendes fiokomon vele?

Figyelt kérdés
kamu fiokrol beszelek egy csajjal neha (lany a fiokom) tokre jofej es szarul esik hogy hazudok neki. ossze akarok vele baratkozni a rendes fiokom de nem tudom hogy adjak egy eselyt? (hosszu a sztori, hogy miert kamu fiokon beszelek vele es tamadast nem kerek koszonom)

szept. 9. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kíméljed meg szegény lányt…
szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Már megtörtént az átverés, nem sokan vágnának jó pofát ahhoz ha most bejelentenéd, hogy "bocs, amúgy fiú vagyok és amit eddig elmeséltem magamról és ezáltal megbíztál bennem, az mind hazugság volt".

Az sem etikus, ha emiatt inkább fenntartod a kamu személyiséget, és addig eteted a mesékkel, amíg lehet. Undorító viselkedés mások bizalmával játszani és így kihasználni őket.


"hosszú a sztori"

Mi ráérünk. Vagy elmondod mi a bajod és segít megérteni, vagy fel se hozd ha utána kitáncolsz a magyarázkodás elől.

szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amugy nem fiu vagyok hanem lany
szept. 9. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is több kamu fiókom van, mármint gmail, skype, messenger stb.

Online ismerkedésnél jobb óvatosnak lenni, mert nem kevés idiótába futottam már bele pl itt is. Viszont én a kamu fiókomat többet használom, mint a rendeset. De én nem is hazudok, tehát én nem mondom azt, hogy XY a valódi nevem és hasonlók. Ha már alapból hazugságra építesz, ne csodálkozz, ha utána elmenekülnek előled az emberek. Én a helyedben őszintén elmondanám ezt a dolgot és elfogadnám a reakcióját.

szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy nem fogod tudni, hogy mit vált ki belőle ez az egész, de ha gondolod vállald fel, hogy nem az az igazi fiókod
szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mar felvallaltam elole!! nem lett semmi rossz, baratnok lettunk:))
szept. 12. 14:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!