Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom látta ahogy maszturb...

A barátom látta ahogy maszturbálok egy videón, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok vele beszélni úgy elszégyeltem magam egyszerűen nem tudom mit tegyek. Az én telefonomról töltötte le titokban az övéjére.

szept. 2. 16:40
 1/9 anonim válasza:
49%
Te most làny vagy fiú vagy? Nem mindegy a kérdés megvàlaszolàsa szempontjából.
szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fiu a baratok is fiu
szept. 2. 16:50
 3/9 anonim válasza:
100%
Mire kellet neki a felvétel? Csak nem meleg a baràtod?
szept. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
gondolom vicces akart lenni mert meg mutatta nekem hogy ilyenje van
szept. 2. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem is az legnagyobb bajod az egésszel, hogy a barátod egy paraszt? Tennék magasról a videóra nekem ne nyúlkáljon a személyes dolgaimhoz. Ugyan nincs ilyen videóm, de bármit kutakodna titokban, én már nem bíznék benne tovább
szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg a barátságot. A videót szedesd le vele, semmi joga hozzá.
szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy férhetett hozzá a barátod a telefonod galériájába elmentett videóhoz olyan szinten, hogy átküldhette a sajátjára. Ha ennyire megbízol benne, tulajdonképpen ebben mi a kínos számodra?
szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
61%
Miért vetted fel a videót?
szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ez totál érthetetlen tényleg. Egyrészt, most nem áldozathibáztatás, de aki ilyen videót készít és tárol magáról, az mindig számítson rá, hogy kikerülhet. Ez mindig benne van.

Aztán hogy tényleg mit akar... tetazik neki? Zsarolni akar? Vagy mi? Ha barátságban vagytok, akkor talán megebszélheted vele, vagy nem tudom... én tényleg nem értem.

szept. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!