Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon aggódom és hiányzik a...

Karikaslany kérdése:

Nagyon aggódom és hiányzik a legjobb barátom, akivel sokat veszekedtünk, aki itt most Gergő. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Gergő egy fiktív név, de így könnyebb rá hivatkozni. Nagyon hiányzik, 1 hónapja nem beszéltünk, a párom azóta jobban tud bántani, mert senkivel se tudok beszélni..

Gergő egy kedves ember, de vele is néha sokat veszekedtünk, ő sokszor nincs a helyzet magaslatán érzelmi ugyileg, így megtudott bántani. A telefonszámát megváltoztatta, és messengeren az utolsó üzenete az volt nekem, hogy nem akar többet internetezni, helyette sétálni fog, urbexelni. Sajnos nehéz neki az élete, mások bántották neten is pl stb...

Nagyon féltem, hiszen 10 éve ismerem, szegről végről rokonom is, unokatesóm is. Én debreceni vagyok ő pedig Novajidrányban él. Nagyon remélem, hogy jól van, és nagyon szeretném vele megbeszélni a dolgokat.



aug. 14. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Szóval 10éves vagy??
aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nagy része nem tartozik senkire, főleg nem a beazonosítható adatok és egyéb személyes információk.

Mit szeretnél megtudni, amiért kiírtad a kérdést? Ha online nem éred el, akkor személyesen kell próbálkozni.

aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem.. itt más dolog. És nem beazonosítható semmi sem!
aug. 14. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja már napi szintűek a kérdések tőled a pasidról, Viktorról, Gergőről, Jánosról, de kik ezek a személyek, hogy ennyire foglalkoztatnak?
aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

(tegnap is volt egy Gergő, aki eltűnt az "internet világából"...)

Beszélj vele személyesen, élőben. A kérdésben megadott információk egy része, főleg az utolsó bekezdés, személyes, és valóban lényegtelenek a kérdést illetően. Az ilyen adatok megadásával nagyon óvatosnak kell lenni. (ezt nem bántásból, hanem jószándékú tanácsként írom)

aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a rokonokat/rokonaitokat.
aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem Gergő az igazi neve, csak egy fiktív név. Azért írom oda a Jánost is, hiszen tényleg ne az legyen, hogy itt Gergő nevű fickóról van szó.
aug. 14. 19:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Borsod megyében él én Hajdú - Biharban. Gergőből ha meg az lenne a neve akkor is van belőle még több száz ezer az országban.
aug. 14. 19:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!