Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valóban a legjobb barátja...

Valóban a legjobb barátja lennék...?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy középiskolai osztálytársammal 2023 nyarán vettem fel a kapcsolatot, és néhány hónapig ritkán találkoztunk, utána megszűnt a találkozás, elkezdett ritkábban írni néhány szavas válaszokat, mindent ígérgetett, végül 3 hete egyáltalán nem ír, miközben fent van, posztol, stb. Néhány hónappal ezelőtt megkérdeztem tőle, hogy mi a baja, miben segíthetek, és azt mondta, hogy a háború, munkanélküliség, nincs pénze és barátnő hiány...


Családi vállalkozásuk van, és amíg vásároltam tőlük, addig úgy érzem jó voltam... Emellett kihasználva érzem magam, mert szinte kikönyörögte, hogy fizessem a YT Premiumot és egyebeket neki, miközben nemrég dicsekedett azzal, hogy iPhone 15-öt vett Apple Watch-al.


Tudom, egy idióta vagyok, de kérem tudnátok segíteni, hogy egyáltalán volt-e valaha barátság, és mit tegyek? Úgy gondoltam, egy utolsó üzenetet szeretnék neki írni, ami elgondolkodtató, utána letiltanám. Mit írhatnék neki?


Előre is köszönöm a segítségeteket!



aug. 12. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy inkább csak próbálkoztatok barátkozni, de nem sikerült. Ezt érezte a másik fél, ezért távolodott el tőled, de jól jött neki az a plusz bevétel. Mivel te szeretted volna folytatni a barátságot, ezért gondolta, hogy még le tud húzni téged, hisz kinek nem jön jól egy ingyenes prémium csomag. Én nem írnék neki semmit, hisz én szerintem nem érdeked őt, de ha mégis szeretnél írni valamit, akkor valami olyat, hogy " köszönöm ezt az egy évet igazán tanulságos volt. (Aztán max leírni, hogy mért volt az)
aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, te miből gondolod, hogy egyáltalán barátok vagytok. A leírtak alapján ő egy régi ismerősöd, aki a jelek szerint nem akar veled további kapcsolatot tartani.
aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdek barátod volt. Én nem írnék neki semmit, valószínűleg nem érdekli és nem éri meg energiát fektetni ebbe se.
aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat! Később lehet kérdezni fogok még, arra is tudnátok válaszolni?
aug. 14. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!