Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Levelezőn jó a közösség?

Levelezőn jó a közösség?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkozok, hogy levelezőre menjek, hogy tudjak dolgozni. Viszont félek, hogy levelezőn nincs jó közösség.

Szerintetek?



júl. 17. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel havonta szoktak lenni konzultációs hétvégék, túl nagy közösségi életre és barátkozásra ne számíts. Levelező szakot én is már munka mellett, 30 felett csináltam, ahogy a szaktársaim 99 százaléka is.
júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan az 1-eshez. Nálam annyi különbség volt, hogy a 2000-es évek elején csináltam egy kis főiskolán, ott minden héten, pénteken és szombaton voltak előadások, konzultációk. Plusz viszonylag fiatalon, 23 évesen kezdtem, és volt még néhány hozzám hasonló fiatal, akikkel egyszer-kétszer találkoztunk sulin kívül is, néha együtt tanultunk, megittunk egy bambit suli után, ilyesmi, de a legtöbben nálunk idősebbek voltak. A 3. évre meg annyira szétforgácsolódtunk (halasztás, másik szak stb.), hogy talán 1-2 ember maradt, akivel végig jártam. A főiskola közösségi életében semmilyen módon nem vettünk részt.
júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik közelebbi barátnőm járt még levelezőre, ő mesélte, hogy az ott lévő hallgató-társak nagyon passzívak voltak szociális szinteken. Végetértek az órák, és már pattantak is fel, nem maradtak ott kicsit bandázni, vagy másokkal beszélgetni. Ami amúgy érthető is, mert relatívan későn fejezték be az utolsó órát, nem is töltöttek sok időt együtt, de a köztes szünetekben sem voltak sokkal nyitottabbak a szaktársai.

Unokatesóm meg idén végzett levelezőn, amiket mesélt, ott sem lehettek sokkal nyitottabbak a többiek.

júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben, van köszönöm a válaszokat, habár sajnálattal hallom.

Ezek után szerintem inkább nappalira megyek.

júl. 18. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Én levelezős voltam. Most is levelezőre jelentkeztem. Nekem csak jó tapasztalataim vannak. Igaz csak péntek es szombaton volt oktatás, de mindenki összetartott. Közös messenger csoport állandóan izzott. Sokszor mentünk ide-oda kirándulni, illetve sokszor teamsen keresztül tanultunk, megbeszéltük amit kellett. Vizsgákon is összedolgoztunk… találtunk alkalmat, hogy ne csak péntek és szombaton lássuk, halljuk egymást.
júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általánosságban jó és összetartó nagyon, ha online vizsgáról van szó meg főleg, de szerintem nem itt fogod megszerezni az életre szóló barátságokat, azt inkább a nappalin.
júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!