Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális ha egy lány nem...

Az normális ha egy lány nem tud lányokkal baratkozni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék, lány barátokat de soha egy lánnyal sem tudok barátkozni


Ez normális? Tudom h valami baj van velem, de nem tudom h mi az és nagyon idegesít h minden mas lánynak vannak baranoi csak nekem nem.


Szoktam lányokkal beszélgetni de csak suliban, és szinte soha nem találkozom velük sulin kívül.


16/l


júl. 16. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos igen, a barátságok egyik alapfeltétele az együtt eltöltött minőségi idő. Ezért van kevés, de jó barátom, akikkel csinálok is közös dolgokat.


Például osztálytársaimmal nem szoktam találkozni, ők meg egymással igen, így jóban vannak.

De van egy végzős barátom (13. os lesz én meg 12-es) egyre több időt töltöttünk együtt, mára olyan mély a barátságunk hogy a szerelmi ügyektől kezdve mindent megbeszélünk, nincs tabu.


Megfelelő emberek, nem görcsösen ragaszkodni, sokat találkozni, rugalmasnak lenni, én így csináltam. 17/F

júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Fiú barátaid ezek szerint vannak?
júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát van 1 akivel szoktam találkozni néha. De az a baj h ő elég gáz alak, meg fel akar szedni és múltkor is mikor ültünk a kocsiban puszilgatni akart meg fogdosta a térdem. Szval ja barátként nem tekint rám senki
júl. 16. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Normális.
júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem te is tudod, hogy nem.

Mik a hobbijaid? Esetleg azok mentén tudnál hasonló érdeklődési körű lányokkal barátkozni.

Olyan van, hogy nem vagy kompatibilis az emberekkel akik körülvesznek, olyan viszont nem kéne hogy legyen, hogy senkivel ne tudj kialakitani kapcsolatot.

júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!