Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez sértő volt tényleg ?

Ez sértő volt tényleg ?

Figyelt kérdés
Az egyik barátomnak mondtam a buli hevében,pia hatása már beütött meg ráztuk magunkat rendesen, ki is voltunk csípve, jól éreztük magunkat, és beszóltam hogy ezt az estét ribiskedjük el csajszi,pasizzunk sokat, a külsőnk már úgyis adott. És nevettem, de a barátom erre annyira besértődött hogy ott akart hagyni. Kicsit szabadszájú vagyok igen, de nem hiszem hogy ez olyan durva volt. Én jó szándékkal mondtam magunkra hogy milyen szexik vagyunk meg jól nézünk ki.

júl. 16. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Jól néztek ki, ezt használjátok ki. Hajrá :)
júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez nem adott választ kedves 1-es de köszi, dícséretnek vettem, bár nem is láttál minket soha xD
júl. 16. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
1-es vagyok! Akkor ezt ne nekem mond!
júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt sértő, egyszerűen ő más személyiség.

Tudod, én is jártam már úgy, hogy egy " poén" egy utalás, egy " kritika", egy vágy megfogalmazása totál mást váltott ki egyik, vagy másik emberben.

Szerintem nem volt durva, amít mondtál, abszolút belefér.

júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként nem kell szószerint venni mindent!

Most te lányként a fiú barátodnak mondtad, vagy lányként a lány "barátodnak vagy is barátnődnek mert k.rv.ra zavaros.

júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lány barátomnak, azt hittem egyértelmű, bocsi
júl. 16. 13:59
 7/9 anonim válasza:
100%
1-es, de, neked mondom, te adtad a rossz tanácsot hogy használják ki... NE használják ki... Legalábbis rossz értelemben!
júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mindenkinek máshol van a határ, vagy lehet hogy olyan emléket hoztál fel neki (véletlenül) ezzel a mondattal hogy elment a kedve. Soha nem lehet tudni pontosan melyik ismerősnek/barát/nőnek hogy hol a határ.. én még együtt bulizás közben is alkohol hatása alatt bocsánatot kérek előre hogy ha személyeset akarok mondani vagy kérdezni.. extrémen, szinte már betegesen is odafigyelek hogy senkit ne bántsak meg. De hát mindenki más. Szerintem beszéljétek meg ezt a dolgot.

N.

júl. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
35%
És még vannak emberek, akik beveszik ezt a trollgyanús dumát, ami a kérdésben van???
júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!