Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek férfi baráttal...

Szerintetek férfi baráttal beszéljek a pasi ügyeimről?

Figyelt kérdés
Életemben először van férfi barátom. Olyan tékákat hogy ha randiztam valakivel mint most a hétvégén akkor elmesélem, vagy ha tetszik valaki, tanácsot kérni, ilyesmik. A szex témát biztos nem beszélném ki vele úgy mint a barátnőjeimmel, de a többit? Mellékesen heteró, és van barátnője. Érdekelne ez egy férfit mint téma?

júl. 15. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne, de attól függ. A női ismerőseim főleg panaszkodni tudnak, ha a párjukról beszélnek, amire nem vagyok kíváncsi.
júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Csak akkor érdekelne, ha én is megakarnám kapni a nőt.
júl. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Valahogy nem erdekel a sirankozas
júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szevasz!
júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Engem sem érdekelne, és nem is tudnék releváns tanácsot adni. Ugyan úgy ahogy én se kérnék soha nőtől csajozási tanácsot. Ha horgászni mész, nem a halat kéred meg hogy tanítson meg, hanem a horgászt. Ugyan ez igaz oda-vissza. Beljebb van ha a pasizásban sikeres barátnőitől kér tanácsot.
júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Ugyan úgy ahogy én se kérnék soha nőtől csajozási tanácsot


Mondjuk ez elég nagy hiba

júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erdekes a kérdés is és a válaszok...nekem is lenne egy kérdésem: miért hivtok valakit baratnak ha nem hallgatjatok meg ha az életében valami történik és el akarja mesélni?

Versus. Minek neked olyan barát akivel nem oszthatod meg eleted pillanatait?

júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 hidd el hogy nem az. Mióta nem azt figyelem hogy mit mondanak a nők, hanem hogy mit tesznek, azóta van barátnőm. Az, hogy mit tanácsolnak és mit akarnak valójában, az két teljesen különböző dolog. Felőlem mindenki úgy éli az életét és attól kér tanácsot akitől akar, lehet rövid távon be is fog válni. De ha hosszú távon tervezel, akkor olyantól kérsz tanácsot akinek tapasztalata is van. Ugyan ez igaz mind a két nemre.


#7 Komolyan kérdezem amúgy, de a férfitársaim megbeszélik a barátaikkal hogy hol randiztak, mikről beszélgettek stb? Mert nekem nagyon szoros barátaim vannak, de sose beszélünk ilyesmiről. Ez olyan női dolog szerintem hogy mindent is ki kell beszélni. Ha tanács kell, az más. Arra mondtam hogy férfiként úgyse tudok hozzászólni a dologhoz ha egy nő kér tanácsot. A randi részletei meg akkor sem érdekelnek ha férfi meséli, és akkor se ha nő. És én se tárgyalom ki az én szerelmi életemet a barátaimmal, az csak rám és a páromra tartozik.

júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!