Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés
Még neten keresztül ismertem meg, többször is próbált elhívni randira, holott tudtára adtam, hogy nem a típusom. Úgyhogy végül barátokként folytattuk a beszélgetéseinket, majd megint bepróbálkozott, de megint elismételtem, amit már fent is említettem. Amikor találkoztunk, meg akart csókolni, meg elkezdett tapogatni. Ezzel már felidegesített annyira, hogy elmondjam neki, hogy egyáltalán nem tartom őt vonzónak, csak nem mondtam, mert nem akartam megbántani. Azóta azt hallgatom, hogy megöli magát, meg hogy úgyis szar az élete, mindenki úgy viselkedik vele, mint én.
júl. 3. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Le kell tiltani a pibe.
júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Felejtsd el egy életre. És tanulj az esetből: máskor első alkalommal meg kellene ezt lépni, amikor látszik, hogy nem ért a szóból.
júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Mit lehet csinalni egy lannyal, aki csak megy, megy bele a szituacioba, amit nem akar?
júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Szerezz neki egy barátnőt! :) hozd össze egy csajjal.

biztosan ismersz egy szingli lányt, ismertesd meg vele és majd ő fog beszélgetni vele :)

júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
#4: miből gondolod, hogy bármelyik ismerőse megérdemli ezt a sorsot?
júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Urisssten ez valami beteg csavo. Ilyennel fenyegetozni,mikor még nem is jartatok! Meg egyaltalan. Beteg ember
tegnapelőtt 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem ... Ugy ledobbentem... Tiltani kell,no komunkacio no kontakt, torold mindenhonnan
tegnapelőtt 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5 tini. Kiskorú. Mit vársz tőle?

Az én barátnőm is hozott már össze fiút lánnyal.

tegnapelőtt 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tiltsd,de addig tedd meg amíg nem talál mást a fenyegetésre
tegnap 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!