Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért járok mindig így?

Miért járok mindig így?

Figyelt kérdés

Sosincsenek barátaim. Konkrétan max 1 évig tartanak a barátságaim és utána meghal ez az egész. Általában az az ok, hogy a partner féltékeny lesz.

Az ez előtti barátságomnak azért lett vége mert egy iskolai projektet sikeresen vittem végbe egyedül míg az akkori barátomnak nem sikerült elindulni se. (ő nem akarta, hogy segítsek az én ötletemet akarta lopni)

Most ez a barátságom arra megy rá, hogy nekem normális párkapcsolatom van és alakul a karrierem.

De általános iskolában sem voltak barátaim. Mindig egyedül voltam. Amióta van barátom és vele mostmár komoly a kapcsolat is, így nem igazán érdekel, hogy nincs beszélgető partnerem, mert ott van nekem ő. Vannak tesóim is, nekik is párjuk, így mi egy nagy "banda" vagyunk.

Viszont valahol hülyén érzem magam, mert tényleg sose sikerült barátságot elmélyítenem, a "sógornőim" vajon csak elviselnek? 😅🤦🏻‍♀️

20N


júl. 3. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A kérdésedre ennyiből nem tudok válaszolni, ennél sokkal több információ kell. Amit el tudok mondani, hogy eddigi életem során sokszor hallottam már, hogy irigység az ok, és sohasem az volt.
júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet nagyképű vagy és ezt tartósan nem viselik el az emberek. Vagy csak még nem tudtál kifogni olyat, akivel lehetne tartós barátságod. Én az egyik legjobb barátnőmet 20 évesen, a másikat 21 évesen az egyetemen ismertem meg, a harmadikat már oviban, de szintén csak huszonévesen kerültünk szorosabb viszonyba. A tinikori barátnőimnek már a nevére is alig emlékszem. Ilyen ez, nyugi, majd találsz más barátokat, még nem forrt ki teljesen a személyiségek sem. 28N
júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!