Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátomtól eltiltott...

Legjobb barátomtól eltiltott az anyja, és nagyon rosszul érzem magam. (?) 19f

Figyelt kérdés

Történet annyi, hogy van egy adhd-s barátom aki szeret veszélyesen élni a neten.

Ez a barátság sokak szerint egyoldalú, a pszichológusom szerint belerokkanok, ha nem hagyom ott, utoljára aprilis elején találkoztunk, ő közben másokkal is. Sokszor figyelmen kívül is helyezett sajnos.

Ettől függetlenül kedves embernek tartom és nincs rajta kívül más barátom.

A barát ahogy mondtam veszélyesen él a neten, és van problémája, elég sok. Beszéltem az anyjával, így elsőre, aki eltiltotta tőlem, mert nem ismer.. barát 18 éves. Én mindenben támogattam, mindennap beszélgettünk... Pszichés beteg vagyok sajnos sokat jelentett nekem, erre elveszi tőlem, csak mert barátomnak nem jó az állapota és nem ismer. Barátom meg helyeselt. Azt érzem hogy nem csak az anyja meg a barátom is utál. Nagyon rosszul érzem magam, engem senki se szeret, én csak adtam adtam adtam.



júl. 1. 03:29
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Sajnálom, hogy így jártál.

De az ilyen barátot tényleg jobb, ha elengedi az ember. Rengeteg emberrel tudsz még ismerkedni, de a te helyzetedben úgy hiszem, hogy az lenne a legjobb, hogy először magadat fejlesztenéd és erősítenéd. Nem kell befordulnod nagyon, de önbizalom növelő, önszeretet növelő tevékenységeket lenne érdemes csinálnod, kicsit magadra figyelni, rendezned magadban mindent, motivációt találni, pozitív világszemlélet felé húzódni. Ha magaddal ezt el tudod érni, sokkal egészségesebb baráti kapcsolatokat tudsz majd kialakítani, nehezebb lesz megrendülnöd és könnyebben talpra fogsz állni bárhonnan.


Nekem egy 4 éves barátságom ment úgy tönkre, hogy a barátom egyik napról a másikra kilépett az életemből, nem írt vissza,nem vette fel ha hívtam.

Vagy fél év volt, mire túl tettem magam rajta, de arra kellett gondolnom végig, hogy ha így ott tudott hagyni mikor a legnehezebb volt amúgy is az életem akkoriban, akkor nem is volt a barátom, és ennél jobbat érdemlek. Ez a gondolatmenet sokat segített, hamar lettek új barátaim. Nem is egy!

júl. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy veszélyesen él a neten?
júl. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem törli ki az elozmenyeket lószex nézés után 🤣🤣🤣
júl. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%
Mi az, hogy letilt, felnőttek vagytok.
júl. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

"veszélyesen élni a neten"

. Én is szeretek "veszélyesen élni".

júl. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki. Ne korlátozd be magad csak egy ember barátságára, főleg ne olyanéra aki meg sem érdemel. Ez tipik az a szitu mikor a szemét kidobja magát.

Ne azért legyél vele, mert magányos vagy és nincs más.

júl. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy ideig űr van benned, de igazából lehet hogy pont ő is tartott vissza hogy kilábalj a gondjaidból. Engem a barátnőm tiltott le, mindenhol, legjobb barátnők voltunk, neki is pszichés gondjai voltak, belőlem szedte az energiát. Mikor megelégeltem hogy én támogatom, bátorítom, de visszafelé ez nem működik, rájött hogy velem már nem nyer semmit, így megszakította a kapcsolatot. Az űr évekkel később is ott van bennem, viszont nem húz le, nem használ ki, nem csak róla van szó mindig. Azóta nekem már családom van, neki talán azóta is csak a csalódás és megalázás jut. Most már nélkülem boldul, ha talált valakit akiből táplálkozhat a fennmaradáshoz.

Nézz új barátokat, új hobbit, nem láncolhatsz le senkit, ahogy engem a barátnőm anno. Ha nem csak az anyja, hanem ő is jobbnak látta megszakítani a kapcsolatot, akkor fogadd el, és ne legyél önző.

júl. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok, és nagyon jól estek!

#5, sokszor anonim oldalon probál ismerkedni, kiadja az adatait, és zaklatják, de van mikor volt ismerősei bántják. Én voltam az aki mindig bevédte ilyenkor.

#4 ezt én sem értem, szerintem itt eléggé benne van a barát keze. Ha az én anyám ilyet tenne, én foggal-körömmel küzdenék, hogy nem.

júl. 1. 09:43
 9/9 anonim válasza:

Tudom, hogy nehéz, meg mi könnyen beszélünk, de az ilyet el kell engedni sajnos. Még írtad is, hogy "figyelmen kívül helyez". Egy barát csinál ilyet?

És másokkal miért nem ismerkedsz?

Mindketten betegek vagytok ha jól értem. Nem csoda, hogy az anyja félti az idegenektől, főleg azok után, hogy sikeresen eléri, hogy mások zaklassák vagy bántsák.

júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!