Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a barátság? A barátságról...

Mi a barátság? A barátságról kérdezek, jó lenne ha ismerne valaki valami az általános definíciót!!

Figyelt kérdés

Nem enged második személyben kérdezni, ahogy akarjátok.

Írjátok le első gondolatotok, ha lehetne!

btw

Nem a lányokat kérdem, az kissé már fáraszt, állandóan súgnak búgnak.. jó, segítenek is egymásnak, nekem is néha, csak SOKAT beszélnek.



jún. 30. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Wtf
jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Most férfi barátot keresel?
jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Evolúciós vívmány, ahol az egyedek falkába verődnek hogy az esélyeiket növeljék az életben maradáshoz.
jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Néha magam sem értem hogy a hetero férfiak szeretik e a nőket? Xdd
jún. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem nyúlja le a pasidat amikor kólcsönkér azt vissza is adja nem beszél gúnyol ki a háad mögött nem ghostol amikor segítség kéne.

Ilyen aproságok

jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy nagyon szép és nemes emberi érzés,tulajdonság. Legalábbis ezt hittem, amíg minden olyan ember rá nem cáfolt, akit igazi, őszinte barátomnak hittem.

De nyilván bennem is van hiba,lehet többet vártam,mint amit ők nyújtani tudtak,vagy akartak.

Jelenleg nincs barátom, de mivel ez egy ideje fennáll, nem is zavar már különösebben.


F

jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha definiálod, boldogabb leszel?
júl. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pszicho (magyarul kiejtve : SZIHO)KÉRDÉS, általánosan csak.
júl. 5. 03:38
 9/9 anonim ***** válasza:

"magyarul kiejtve"


Mármint angolul kiejtve, mert a görögöknek, ahonnan a szó ered, nem okoz gondot a ψ kiejtése. Meg nekem, magyarnak sem.

júl. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!