Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy pasi haverom, viszonyl...

Van egy pasi haverom, viszonylag nagy korkülönbséggel(17)….??

Figyelt kérdés

Mostanában sokat taliztunk stb…

Több helyre elmentünk, kirándulni “nyaralni” Aztán elvitt egy helyre (kajálda) ahol ismeri az ott dolgozókat.

Aztán elkezdtek tőle minden félét kérdezni amit én nem hallottam, de annyit mondott, hogy azt kérdeztek, hogy a barátnője vagyok e.. és még hasonlók.. És akkor nekem mondja, nem szeret ilyen helyekre menni, mert mindenfélét kérdezgetnek az ismerősök. De akkor minek visz ilyen helyekre??!? Én ezt nem értem, szerintetek? Most ha ennyire zavarja ne vigyen ilyen helyekre. Pedig cél tudatosan vitt oda, mert ő ott akart enni.. Nem értem ezt az egészet.


22N


jún. 27. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a felütést: mi pontosan a kérdésed?
jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy minek vissz akkor ilyen helyekre, vagy mi volt akkor ezzel a szándéka.
jún. 27. 18:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert direkt vitt erre a helyre, és számított is erre a kérdésre.
jún. 27. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Téged akart mutogatni, esetleg valakit féltékennyé tenni
jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kajálda és ismeri az ott dolgozókat, akkor az azért lehet mert sokat járt oda, ha pedig sokat járt oda az azt jelenti hogy mert jó a kaja. A válasz pedig ebből következtetve az, hogy éhes volt, és egy igazán jót akart enni veled :D Biztosra menve.

Alternatív megoldásképp meg kombinálhatok én is azzal hogy álszent, és esetleg mégis tetszett neki hogy azt hiszik a barátnője vagy, csak így szóban letagadja.

jún. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ezer meg egy étterem lett volna lehetőség, ami jobb. De oda csak kajalni ugrottunk be(abba a városba). Ezért is volt érdekes.
jún. 28. 22:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!