Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hármas barátságról vélemények?

Hármas barátságról vélemények?

Figyelt kérdés
Volt működő hármas barátságom, de ez most nem lett az. A mostani sulimban év elején jött egy lány, Bea. Figyeleméhes és kissé kirivó, de ez engem nem zavart. Van egy lány, akivel köszönőviszonyban voltam, Gabi. Gabit elhagyta a barátnője és hozzánk csapódott. Már az első héten is közel kerültek egymáshoz, de ezt betudtam Bea kedvességének. A következő hónapban már csak ketten léteztek, én csak pótkerék voltam. Nagyon rosszul esett, Gabi észre is vette rajtam. Ahejett, hogy megbeszélte volna konkrétan az orrom alá dörgölte. Aztán elkezdtem kerülni őket. Bea nem is reagált rá, nagyrész ignorált, viszont a figyelmem kellett neki (dicsérjem stb.). Másik iskolába megyek jövőre, így elbúcsúztak tőlem. Ott ültem a padon, mellettem Bea. Gabi jött hozzánk és felvetette, hogy üljünk majd össze nyáron. Persze Bea megint ignorált és Gabit faggatta, hogy mikor ér rá, meg tervezgette, hogy majd minden héten átmennek egymáshoz.Mostanra elegem lett, passzív vagyok, így nem rendezek jelenetet. Hazamentem és letiltottam őket mindenhonnan. Anyukám szerint féltékeny volt rám Bea az új sulim miatt, ami a megye legerősebb iskolája és ezért csinálta ez, de ez nekem nem tűnt logikusnak. Ha ez volt a gondja miért tűrt el eddig?(Október óta tudtam, hogy én onnan elmegyek) Jól kezeltem? Van, amit rosszul csináltam?

jún. 22. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
16 éves kor felett nincsenek ilyen problémák.
jún. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
😆😆😆
jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Hármashoz kerestek pasit akkor?
jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha szerinted ilyen problémák nincsenek 16 felett nem jártál még a mai közoktatásban. Nagyobb drámák vannak, mint a Vígszínházban.
jún. 22. 22:55
 5/9 anonim válasza:
45%
16 éven aluliak nem használhatják az oldalt.
jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előző sulimban is volt ilyen hármas barátságom,és a mostaniban is. Az előző sulimban volt egy oszt.társam, nevezzük csak Évinek. Évivel már ovi óta ismertük egymást,de nem voltunk különösebben jó barátok, ám 6. év vége felé már volt olyan,hogy beszélgettünk, sőt, nyáron már írogattunk is párszor. Aztán 7. elején jött egy új lány, Zsuzsi,aki az én padtársam lett. Évi 2 hét kihagyás után jött először 7.be, és Zsuzsival rögtön összebarátkoztak. Nagyon jó viszony szövődött közöttük; és itt én voltam a pótkerék. Mikor 3an együtt voltunk, azért foglalkoztak velem is, de érződött,hogy ők jobban összetartanak. Ám 8. után fordult a kocka. Zsuzsi valamennyire felszívódott,Évi és én pedig sokszor mentünk sétálni, sokat beszélgettünk. Évivel így egy bizalmas kis barátságom alakult ki,ami a mai napig tart:)

Én igyekszem Zsuzsival is tartani a kapcsolatot,de neki közben sok új barátja lett,így vele csak ilyen haveri szinten maradt meg a kapcsolat Évi,és az én részemről is.

*

Középsuli, 9. eleje. Itt én csatlakoztam be a 2. héten egy lánypároshoz. A páros egyik tagjával (legyen csak Ildi) egész bizalmas barátságunk van, míg a másik lánnyal, Annával inkább csak haverok vagyunk. Anna és Ildi viszont nagyon összetartó; ez inkább egy ,,kettes barátság", ahová néha én is odacsapódom:(


Szóval nálam nem működött, de láttam olyan embereket, akiknél tökéletes volt ez a ,,hármas barátság".

****

Szerintem jól tetted,amit tettél. Ha ennyire nem vagy fontos nekik,így jártak. Gratu az új sulidhoz; szerintem ott majd biztos találsz új barátokat,fel a fejjel. 😊

jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk általános iskolába végig működött 8 évig, utanna is egy évig. A 2 csaj egy suliba ment, én másikba. Ők már nincsenek beszélő viszonyba sem, mi az egyik csajjal azóta is nagyon jó barátnők vagyunk.
jún. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7es vagyok. És már 32 évesek vagyunk.

Óviba egy együtt jártunk.

jún. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon érdekes, nekem általánosban, gimiben is hármas barátságom alakult, egyetemen meg hárman voltunk a kollégiumi szobában, az a barátság 30 éve tart…
jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!