Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megharagudott rám...

Szerintetek megharagudott rám és ezért nem ír?

Figyelt kérdés
Szóval van egy online barátom és tegnap olyan este 10 fele eltűntem mert kirándulni voltam tegnap és fáradt voltam és bealudtam.De ezt mondtam is neki.És olyan 14 órát aludtam és utána írtam neki de utána reagált vissza 1 szót és eltűnt azóta nem ír pedig tudna írni sztm mert otthon van szerintetek megsertödőtt?

jún. 15. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Az olyanokat akik sertötgetnek nagyon tiltani kéne mérgező emberek.
jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Aki egy szimpla bealváson megsértődik, azt nem érdemes komolyan venni. Főleg hogy teljesen hihető a dolog, gondolom tudott is a kirándulásról, a fáradtságról, ráadásul már 10 óra volt. Ha nem tudott semmit akkor is csak ebből hogy este eltüntél szó nélkül szokásoddal ellentétben, összerakhatta volna a bealvást. És hát igen ez az 1 szavas válasz meg azóta nemírás ez eléggé sértődés lesz, ismertem ilyeneket én is.
jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mar nem ez az elso hogy ezt csinalja de nem tudom kezd picit ez kiakasztani mintha csak kihasznalna vagy nem is tudom :/.Azt mindig en vagyok valamiert a rossz mint most is
jún. 15. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Nos, ha épp nem is használ ki (nem tudjuk, nem ismerjük a történeteteket), ez a fajta mindenen is megsértődés és felesleges bűntudatkeltés, bosszúzgatás amit művel, ez baromi fárasztó és megterhelő a másik félnek. Tudom mert mint mondtam, nekem is voltak sajnos ilyen emberek az életemben. Amit javasolni tudok hogy ne vedd magadra, és ne menj bele a hülye játékába, és főleg ne küzdj a kegyeiért, mert attól csak vérszemet kap és később rosszabb lesz az egész. Az ilyen az aki aztán már 1-1 szerencsétlenül megválasztott szóba is halálos sértést lát bele, vagy rosszabb, nem is mondtál semmi olyat de mégis belelátja, aztán bevágja a hisztit, meg a passzív agresszív durcázást. Védd a lelked, és tarts tőle szerintem kellő érzelmi távot. És véletlen se vonódj be a játszmájába, mert akkor máris ő nyert.
jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van.Egyebkent most visszairt de elvileg csinalt hasznosabbat rendet rakot meg ilyenek viszont nem ertem nekem eleg fra.
jún. 15. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Hát majd leszek én az új online barátod! Ha benne vagy! Nem tűnök el szó nélkül és jófejnek gondolom magam. Nyugodtan irj rám. :)
jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!