Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőim likeolják...

A legjobb barátnőim likeolják az exem és az új párja (akivel megcsalt) közös csókolózós/szerelmes képeit…Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy manapság egy like semmit nem jelent, de annyira összeszorul a gyomrom amikor meglátom, hogy ott van a barátnőim likeja, mintha ezzel azt mondanák, hogy “igen, jól tetted, hogy megcsaltad, szép pár vagytok”. Tudom, hogy eltúlzom az egészet, de nagykn rosszul érint csak félek, hogy nagyon túlzás ezt “szóvá tenni”+alapból is milyen alapon szólhatnék abba, hogy kivel mit csinálnak. Inkább csak az el esik rosszul, hogy én biztosan nem likeolnám azt az embert és a párját aki összetörte a legjobb barátnőm szívét, ráadásul eljegyzés után nem sokkal…vele képzeltem el a jövőmet, nem is tudok arra gonoldni, hogy bárkit szeretni fogok még ennyire. Ja és bocsánatot sem kért, kb. egyik napról a másikra teljesen ridegen elköltözött, hiába kértem meg sem tudtuk beszélni a dolgot…

jún. 9. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyenek nem igaz barátnők… Én biztos szóvá tenném nekik, hogy neked ez rosszul esik, de ha maguktól nincs ennyi eszük akkor az nagyon nagy probléma.
jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

#1:

A kérdezővel együtt neked sincs túl sok eszed, ha pár like-ból EKKORA pánizálit vagy képes csinálni. Ez legyen a LEGNAGYOBB problémátok az életben. 😄

jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Te hatalmas képzavarban élsz, kérdező. Ők nemhogy nem a legjobb barátaid, hanem konkrétan az ellenségeid.

És nem, nem arról van szó, hogy "ez csak pár lájk". A 2-es válaszoló egy idióta.

jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért követed az exed??? Már rég törölnöd kellett volna az ismerőseid közül
jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Én meg tudom érteni a kérdezőt. Szerintem is sértő. Ok, beszélünk arról, hogy a like az csak like, ne ez határozzon már meg, de azért a like valóban kifejez némi jópofizást. Van az a téma, ahol nem számít a like, de egy ilyen ügynél igenis számít, a barátnőid úgy kétszínűek ahogy vannak.


Csak hát kinek mit enged meg az értékrendszere....

jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan
jún. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Jogosan esik rosszul, viszont nem kéne nézned az exed képeit. Jobban jársz, ha nem kínzod magadat ilyennel
jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogosan. Maradtak volna semlegesek, bölcsebbek lettek volna. Én újraértékelném ezeket a barátságokat.
jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
2- es az a baj itt te vagy a legnagyobb marha, ha neked ilyen barátaid vannak. De hát egészségedre, ha neked ilyen barátnőkre van igényed az életben akkor senki nem tart vissza. Én az ilyen barátnőktől és a hozzád hasonló gyenge elméjű emberektől próbálom távol tartani magam, de itt léptem nyomon belétek botlok. Kellene nektek egy külön kis csoport “Mindenbe belepofázok, közben meg sík hülye vagyok” na én abban tudnálak elképzelni téged. A válaszod meg gondold át mégegyszer a kérdés ismételt átolvasása után és ha még mindig úgy gondolod, hogy neked ilyen barátnőkre van szükséged akkor te menthetetlen és klinikai eset vagy.
jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szrul esik. Az én egyik barátnőm gyakorlatilag legjobb barátnője lett annak a csajnak, akivel az én exem csalt engem, mert az ő barátja az exemmel nagyon jóban van, és így sokat lógtak együtt. Fesztiválon is együtt voltak négyesben én meg hiába tiltottam az exem, a barátnőm miatt láttam a képeiket. Utána meg az élménybeszámolóban hallgattam, hogy Orsika milyen jófej.
jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!