Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felköszöntsem vagy sem?

Felköszöntsem vagy sem?

Figyelt kérdés

Egy barátomnak (vagyis mostmár inkább csak ismerős, rég nem beszéltünk) jövő héten lesz a szülinapja. Ő engem sosem köszöntött fel magától, csak mikor utólag hallotta a közös ismerősöktől.

Felköszöntsem üzenetben vagy már úgysem számít, nem leszek ettől paraszt?



jún. 4. 12:49
 1/6 anonim válasza:
100%
Előbb vagy utóbb,de fel köszöntött. Szerintem írj neki, vagy ha össze futsz vele, akkor csak annyi: isten éltessen
jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor eljutok erre a szintre, hogy nem tudom mit tegyek, akkor szoktam még adni 2-3 esélyt és megnézem, hogy reagál. Felköszöntöm, írok neki. Ha nem reagál, az mínusz pont. Aztán írok neki névnapra is. Ha ő magától sose ír, az is mínusz. Ha 2-3-4 mínusz összejön és azt látom, hogy mindig csak én keresem, ő sosem keres magától, esetleg nem is reagál vagy csak hetekkel-hónapokkal később, akkor inkább elengedem a dolgot. Majd keres, ha eszébe jutok. Ha meg nem, akkor game ower. De az esélyt azért meg szoktam adni párszor, hogy ne legyen az, hogy én le se szrom őt.
jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Á, névnapra mindig csak én köszöntöttem, arra még utólag se mondott egy boldogat.

Igen, ez az esélyadás nálam us megvan, párszor megkérdeztem már, hogy van, mi újság, de ötből egyszer kérdezett vissza, akkor is napok után.

jún. 4. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

A névnap nem lényeg, én azt se tudom ma milyen névnap van.


Szülinapnál meg nem tartom számon ki köszöntött fel. Az ilyen munkatársak voltunk 10 éve, azóta se beszéltünk embereket nem köszöntöm, akikkel jóban vagyok, azokat igen, nem nézem meg hogy ők felköszöntöttek-e.

jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt a taktikát játszom én is, mint a kettes.
jún. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szard le, nem kell köszöntgetni.
jún. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!