Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedtek 18 év alatt?

Hogyan ismerkedtek 18 év alatt?

Figyelt kérdés

Nem kifejezetten párkeresésre gondolok, akár barátkozásra, viszont az alábbi feltételekkel;


-Ellenkező nem

-IRL (való élet) kiesik

-Véletlen kiesik (pld véletlen rossz embernek írsz és aztán elkezdtek dumálgatni)

-Ráírás randomokra social median kiesik


Annyira nem vagyok helyes, vonzó, hogy ilyeneket csináljak, meg jó benyomást keltsek a külsőmmel, de annyira nem rossz a helyzet.

Hol tudnék úgy ismerkedni, hogy főleg a személyiségem mutatkozzon meg először?


Anotalk jó lenne pl, de ott csak evolúciós zsákutcák vannak főleg, vagy ha valaki értelmes, akkor fixen bányarém.


Ti hogy csináljátok?



2023. márc. 19. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Aha, tehát ismerkedni akarsz úgy, hogy ronda vagy, ezért arc nélkül szeretnél. Iésőbb pedig még le is írod, hogy akik értelmesek, azok szintén rondák.


Nem érzel kicsi ellenvetést?


Szedd össze magad, legyen egy kis önbizalmad.

Az, hogy hogy nézel ki, az kb az utolsó szempont.


Van humorod?

Igényes vagy magadra?

Értelmes vagy?


Ezeken gondolkodj el. Mindig tudsz magadon javítani. Egy fodrász, parfüm/jó illat, igényesség, humor, és máris megütsz egy 7-et a 10-ből, bárhogyan is nézel ki.


Kövér vagy? Válts életmódot.

Vékony vagy? Szedj fel egy kis izmot.


Vagy, ha nem akarsz semmit tenni, azzal sincs semmi probléma, de akkor ne legyenek nagy/irreális elvárásaid a másik nem felé..


Ameddig ez a félős IRL nem merek odamenni senkihez mentalitással próbálsz ismerkedni, nem lesz sikered.


Online nehéz ismerkedni, 100ból 1 alkalommal talán összejön 1 találkozás, amiből később semmi nem lesz. :D

2023. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam abszolut rondának és értelmes is vagyok, amit igazolnak az eddigi kapcsolataim.


Félős sem vagyok, de nem járok sem bulizni, sem olyan közegbe, ahol lenne egyáltalán olyan, akit leszólítsak.


Szélsőségesen nézed ezt, de leírom máshogy.

Tehát, annyira nem vagyok helyes, hogy a legtöbb jól kinéző lánynak megfelelő legyek, vagy, hogy ez alapján elnyerjem a szimpátiát, viszont ha előtte beszélünk, akkor erre sokkal nagyobb az esélyem. Legalábbis idáig ezt tapasztaltam.


Az eddigi 3 kapcsolatom így indult online, csak annyi, hogy az véletlen volt (pl közös téma miatt kezdtünk beszélgetni).

Na, ezt szeretném "direktben" reprodukálni, hogy ne kelljen várnom egy következő véletlenre.

2023. márc. 19. 18:47
 3/6 anonim válasza:
Nos barátom a helyzet az hogy nem egy ideális világban élünk!Sajna fontos a külső nagyon!Vannak akiknek biztos tetszel,de sajna az ókorban élnek,várják a szőke herceget a fehér lovon,és válogatósak,nem tudnak maguktól megszólalni,azt hiszik csak nekünk kötelesség odamenni,így sajna neked kell kezdeményezni,javasolt a negatívumaidat félretenni,szeretni magad,mert az önsajnáltatás,nem izgatja,ha értelmes megpróbálnak segíteni,de ha folyamatosan önbizalomhiányos leszel,akkor felejtsd el,menj közösségbe,ismerkedj,élj helyetted senki sem fog!
2023. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amúgy 18 év alatt semmi kép,18 felett esetleg!
2023. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 az utóbbival nincs gond, nem vagyok nyápic és önutáló, de igazad van. Azt tapasztaltam, hogy sok lánynak gondot okoz bemutatkozni, mesélni pár mondatot magáról, ami elég fájdalmas..


Élni viszont nagyon is élek, sok hobbim van, csinálok mindent is, ezért is írtam, hogy amúgy egy érdekes figura vagyok, meg szórakoztató, csak külsőre 10/6-7 vagyok, nem az elvárt 10/10, de ha megismernek, az kiegészíti, csak sokan erre esélyt sem adnak ez miatt :)

2023. márc. 21. 20:13
 6/6 anonim válasza:
Teljesen mindegy,ne a külsőd nézd(annyira!)!Próbálkozz,csak kicsit legyél körültekintőbb!Bocs sajna negatív vagyok,sok rossz tapasztalataim vannak,de próbáld!Nem próbálod,nem fog semmi sem történni!
2023. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!