Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szélsőséges irányba alakult...

Szélsőséges irányba alakult baráttal/haverral/ismerőssel tartanád a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Pl. egy barátod szélsőjobboldali, konteós, alkoholista, incel stb. lesz idővel, akár egyszerre több is, viszont régóta ismered.

2023. febr. 18. 06:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, tartanám.
Nem tartanám.
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Egy barát nem azért barát, hogy azonnal dobjuk, ha kettyos lesz. Tartanám vele a kapcsolatot de úgy, hogy engem ne befolyásoljon. Ha szélbalos lenne akkor azért lehet azonnal offolnám,
2023. febr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Amíg nekem nem lesz károm belőle tartom vele a kapcsolatot. Viszont amint érzem, hogy húz anyagilag vagy lelkileg, akkor egy szép indoklással elköszönnék tőle. Persze első körben megpróbálok segíteni, a másodikban is, de azért van egy határ.
2023. febr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A férjemnek van ilyen ismerőse, sajnos tartja vele a kapcsolatot. Nem örülök neki, mert az illető rendszeresen lehúzza pénzzel, kezdeni meg nem igazán lehet vele semmit, mert kattant.
2023. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Azért szerintem itt fontos elkülöníteni a barát és a haver/ismerős kategóriát. Az igazi barátok bármikor számíthatnak egymásra, függetlenül attól, hogy náci, nőgyűlölő stb...
2023. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!