Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ignorál, besértődött vagy...

Ignorál, besértődött vagy csak elfoglalt?

Figyelt kérdés

Kezdjuk ott h van egy legjobb baratom. Mar eleg regota ismerjuk egymast de csak egy 2 eve lettunk nagyon kozeli kapcsolatban. O is latszolag nagyon szeret engem, es ezt sokan mondtak is mar h irigylik a baratsagunkat.

Am penteken tortent vmi. Csutortokon minden jo volt, minden ugy zajlott mint ahogy eddig, ki is mentunk talalkozni ketten, persze vannak mas kozos barataink de kettesben tobbet szoktunk talizni. Egesz nyaron sokat talalkoztunk ha mindketten raertunk, nagyon jo volt. Es pentek ota mintha megtort volna vmi. Azota nem is talalkoztunk, nagyon keveset ir, jo, tegnap este beszelgettunk egy tartalmasabbat is de ennyi. Igazabol meg is kerdeztem h mi a baj de semmit nem akar mondani. Sztem semmi rosszat nem mondtam neki es nem lenne oka megsertodni. Lehet h csak elfoglalt v tenyleg ennyire nem erdeklem? 1 hete minden olyan jol ment. Most mi lehet a baja? Ha van sajat tortenet nyugodtan le irhatjatok! Varom a valaszokat.

Ja, azt meg tudni kell h o fiu en meg lany vagyok.


2022. aug. 16. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Péntek az konkrétan 4(!) napja volt. Ez most komoly kérdés?

Ha ennyi idő után már azon pánikolsz, hogy mi baja lehet veled, akkor komoly (szorongó) kötődési problémáid vannak…

2022. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Mi a problémád? Tegnap beszéltetek.

Attól, hogy nem ér rá non-stop, attól még semmi nem változott. Egy barátság nem attól megy jól, hogy ki sem léptek egymás seggéből.

2022. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze, ez igy van ahogy leirtad.

Nekem az a bajom h eddig ez nem igy volt es mindennap orakig tudtunk beszelni es hianyzik. Erzem h vmi nem koser..

2022. aug. 16. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na és, lehet, hogy éppen mással van intenzívebb beszélgetésben, vagy összejött egy lánnyal, de még nem akar róla beszélni.
2022. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

A) közbejött valami ami az átlagosnál több időt és energiát vesz el tőle. Ez bármi lehet, szomszédnak kell segíteni kerítést javítani, vigyázni kell a nagyi kutyájára, event van a kedvenc játékában, mittudomén

B) valami rossz dolog érte és egyedül akar lenni, hogy megeméssze

C) megismert valakit aki tetszik neki, és jelenleg ő köti le minden figyelmét

D) lebetegedett, vannak akik ilyenkor maguk alatt vannak és nem akarnak beszélgetni

Arra, hogy egyik napról a másikra megutált, szinte 0 az esély.

2022. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyessel értek egyet, ennyiből az jön le, hogy megfojtod.
2022. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Lehet,hogy pont azért van szüksége egy kis pihenésre,mert egyébként állandóan egymás fenekében vagytok.
2022. aug. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

1. megfojtod és kell neki tér

2. csajozik :D

2022. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Bakker, nem elég, hogy így rá vagy cuppanva, de még arra is képtelen vagy hogy tőle kérdezd meg, hogy mi újság, jól van-e?

Remek barát lehetsz!

2022. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!