Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg szeretnék ismerkedni egy...

Meg szeretnék ismerkedni egy lánnyal, de hogyan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval:

23 éves férfi vagyok, egyetemista. Van egy lány csoporttársam, akivel össze szeretnék barátkozni, mert megtetszett (valahogy jött egy sugallat). Csak ötletem nincs, hogyan lehet ezt megvalósítani. Én bejárós vagyok, tehát órák előtt megyek, órák után jövök. Őt nem tudom, sőt, azon kívül amit a Facebook-on az adatlapján tudni lehet róla, semmit. Az órák előtt kontaktba lépni vele nyilván nem megvalósítható, egy teremben együtt van mindenki. Az megintcsak ugye nem jó ötlet, hogy figyelgetni/követni, hogy mikor, merre, hogyan megy. Tehát egyszerűen elképzelni nem tudok olyan szituációt, hogyan lehetne vele a kontaktot felvenni. Hozzáteszem, eléggé amolyan bátortalan természetű ember vagyok, lehet ez is benne van, hogy kevés ismerősöm van, és kapcsolatot sem sikerült eddig összehozni.


Mit gondoltok, hogyan lehet vele (vagy valakivel) elkezdeni - a fent leírtakat figyelembe véve - az ismerkedést, barátkozást? Hogyan lehet interakciót létrehozni/kialakítani?


Ui: trollkodásra nem vagyok kíváncsi, az értelmes válaszokat megköszönöm!



2021. szept. 28. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szokott lenni csoportmunka? Van állandó csapata? Ha nincs, megkérdezheted, hogy szeretne-e veled együtt dolgozni.
2021. szept. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az anyagról vagy valami.
2021. szept. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Mindenképpen várj félév végéig, mert ha egy csoportban van órátok, és nem ilyen 100 fős előadásról beszélek, hanem kiscsoportos óráról, akkor eléggé gáz tud lenni, ha koppantál nála, és még egy csoportban is vagytok, higgy nekem, tapasztalat :D


Instagrammon ha van neked, érdemes lehet benyomni egy kövest, ha neki is van, ha visszakövet, az már jó jel, ha nem, akkor el kell kezdeni próbálkozni élőben apránként.


Mondjuk kezded úgy, hogy először csak köszöngetsz neki/nekik ha csoportosan állnak óra előtt.


Aztán ha van már arról fogalma, hogy ki vagy, és nincsen közös csoport munka vagy valami, akkor mehet a Facebook jelölés, és ha visszajelöl, akkor lehet majd gondolkozni azon, hogy mit és hogyan írj rá.


De a legjobb lenne, ha lenne egy szakest, vagy egy gólyabál, ahol ott van Ő is, ott megpróbálkozhatnál azzal, hogy megismerkedsz vele :D


+1 a legkézenfekvőbb, nézd meg hátha fent van Facebook randin, vagy Tinderen, ha fent van, és matchelsz vele, már egyértelműbb a dolog :D

2021. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Halgass a szívedre. És NE próbálkozz racionális döntéseket hozni vele kapcsolatban.

De ami a legfontosabb: Ne legyenek semmiféle előfeltételezéseid... mint pl.:

- Vajon mit fog szólni, mit fog gondolni... ha megszólítom?! 🤔


Csak szólítsd meg! Kérdezősködjél. Üljél mellé, ha teheted. És kezdd azzal, amit szíved mélyén a leghelyesebbnek gondolsz. Aztán majd meglátod, hogy mit reagál... Ám sose riadj vissza attól, ha meglep téged a reagálása. Csak figyeld a test-beszédét. Sokszor többet árul el magáról az ember, mint amit elárul szavakban...

Ezt ne hagyd figyelmen kívül!

És tudd helyesen értelmezni a szavait, de méginkább testének reagálásait.


Mindezeken felül pedig... azért, mert neked szimpatikus, az még egyáltalán nem jelenti azt, hogy egymáshoz valók lennétek. Tehát, hogy "Egy húron tudnátok pendülni"!


Az ERŐ legyen veled!

2021. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!