Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy sima ember, vagyis egy...

Egy sima ember, vagyis egy sima civil küldhet diplomáciai nagykövetet valamelyik ismerősének?

Figyelt kérdés

Vagyis egy hétköznapi ember ha meg bántotta egy ismerősét/barátját és az nagyon haragszik akkor küldhet valamilyen diplomáciai követet hogy az ki békítse? Vagy ezt csak politikusoknak lehet?

Egyáltalán mi a menete? Hogy zajlik ez?

Amúgy csak mellékesen megjegyzem ok nélkül haragszik. Én nem tehetek róla hogy nem jó barátnak ez az illető. Legjobb barátnak meg főleg nem alkalmas. Ezen sértődött meg. Még a pezsgőt se fogadta el amit vettem neki. Ezért gondoltam rá hogy ha lehet akkor egy nagyköveten keresztül kérek tőle bocsánatot (a semmiért!). Mint írtam Én nem tehetek róla hogy szar barát.


2021. aug. 11. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Hát persze,mert eza dolguk a diplomata nagyköveteknek!


Remélem,nem gondoltad komolyan...

2021. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincs más ötletem. Nincs valami ilyen jellegű szolgáltatás? Mint pl bőr nagykövet. Nincs ilyen hogy barát nagykövet?

Vagy akkor mit csináljak?

2021. aug. 11. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hallottam ilysnről,hogy "barát nagykövet"


De az nem is igazi barátság,ha a vitakat, nézeteltéréseket nem tudtok magatok lerendezni.

Ne is haragudj ezért.

2021. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te valami pszichológusra gondolsz szerintem 😃
2021. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincsen közös ismerősötök, aki beszélhetne a sértett féllel? Azért nem létezik ilyen szolgáltatás, mert ezt általában meg szokták tudni oldani baráti körön belül, vagy esetleg személyesen... gondolom, ajándékcsomagot sajnálom-kártyával azért nem szeretnél küldeni, ilyen jellegű szolgáltatások vannak...
2021. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

bőr nagykövet=bor nagykövet.


"Nincsen közös ismerősötök, aki beszélhetne a sértett féllel?"

Hát már üzengettem neki több emberrel is de azok ki tudja mit mondanak mert egyre mérgesebb. Lehet hogy nem is azt amit kéne.


"Te valami pszichológusra gondolsz szerintem"

Az kéne a gyagyás fejének. Közjegyző előtt leírnám amit üzenek az meg kiöltözve egyenruhába (mint az alkotmány bírók) felolvasná neki.

Ilyen gyerekes.

2021. aug. 11. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:

De miért akarod kibékíteni?

Ha nem alkalmas barátnak?

2021. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

tegnap 23:00

Jó kérdés.

Lehet hogy hagyom is a fenébe. Még én nyalizzak a csicskának?

2021. aug. 12. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!