Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyre inkább egyedül érzem...

Egyre inkább egyedül érzem magam a barátnőmmel, mit tehetnék? Veletek fordult elő már ilyen, mit tettetek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel 5 éve vagyunk nagyon jóban, de egy ideje úgy érzem, mintha távolodnánk, neki lett egy új baráti társasága, akik tipikusan az ilyen ,,nagymenő lányok csapata,, volt, nálam fényévekkel jobbak voltak nálam, állandóan velük találkozott, rám alig akadt ideje, hanyagolt. Volt olyan, hogy kijelentette, hogy féltékeny vagyok, én pedig hiába mondtam, hogy nem, csak szimplán rosszul esik, hogy hanyagol, nem hitt nekem. Mindeközben, a lányokkal egyre szorosabb lett a kapcsolata, én pedig még mindig ott lógtam. A tavaszi karantén alatt változott a helyzet, nem tudtak annyit találkozni, velem pedig javult a helyzet, nagyon sokat beszéltünk, találkoztunk. Májusban, miután visszatérhettünk a suliba, szinte mindennap elmondta, hogy mennyire erős a barátságunk, hogy a bestie-je vagyok, stb. Ekkoriban, a hatfős bandájából, kettő bunkózott vele, egy alig érdeklődött felőle, egy, akivel legjobban volt, sőt, állítólag, ,,sisterekké,, váltak, valami gebasz volt. Nyáron nagyjából kibékült velük, és ment megint a bandázás. A vele legjobban lévő lánnyal, a napokban találkoztam, és tényleg nagyon kedves volt, ami azonban megdöbbentett, hogy a legjobb barátnőm, szorongatta, legalább 5 percig, körülugrálta, és ez nekem volt már fura, mert tényleg mindenkivel távolságtartóbb, velem is.

Megjegyezném, gyakran, még a karantén előtt, hiába írtam neki, volt, hogy nem mondta el, pedig tényleg pitiáner kis dolog volt, de zavart, higy egész egyszerűen nem nyílik meg, ez pedig többször előfordult. Akkoriban szerintem nagyon sepresszív hangulata volt, hiába kérdeztem, olyan válaszokat kaptam, hogy ,,mindegy,, ,,semmi,, és nem értettem, mert mindig ott voltam neki. Közben lett egy lány, akivel nagyon jóban lettünk, mégis ki volt akadva rá, féltékenykedett, oktalanul, mert nekem mindig, tényleg mindig ő volt az első...

Szeretném visszakapni a legjobb barátnőmet, lehetne még a régi a kapcsolatunk? Mit tanácsoltok?


2021. júl. 24. 02:45
 1/4 A kérdező kommentje:
*gyakran elutasítóan bánik velem, hülyének néz, a másik ,,sisssel,, viszont együtt hülyül, (megjegyezném, ezzel a lánnyal szerintem nagyon hasonló a belsőnk) engem pedig, amikor mondjuk jól érzem magam, nevetek valamin, otthagy, szemetforgat.
2021. júl. 24. 03:10
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
tldr hazsabazsa muttymutty
2021. júl. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak barátságok, amik nem élik túl az idő próbáját. Itt az ideje, hogy leváltsd.

Más irányba fejlődtök, mások lettetek. Ebben a korban gyakran előfordul.

2021. júl. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a baratod.
2021. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!