Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Irigykedtetek már osztálytársa...

Irigykedtetek már osztálytársaitokra általános iskolában, gimiben? Hogy alakult végül az életük?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze...amúgy nem tudom,nagyon sokat nem "követek" hogy most mivan vele.
2021. máj. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom velük a kapcsolatot, nem tudok nyilatkozni. :/
2021. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 És kiket irigyeltél?
2021. máj. 19. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl.: néhány haveromat hogy milyen jó csajokkal voltak akkor együtt,jobban tanulókat ilyesmi :D de azóta már annyi minden változott,hogy felesleges vele foglalkoznom. 29 éves vagyok...
2021. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben irigyeltem azokat a lány osztálytársaimat akik nálam sokkal jobban néztek ki; volt társasági életük és menőnek számítottak. Akik már tizenötévesen sminkeltek, hajat festettek, csinosan öltözködtek. Én elég rút kiskacsa voltam és a családom anyagilag sem tehette meg hogy olyan jó cuccaim legyenek, mint nekik. Mi lett velük? Hát, ugyanaz mint velem kb. Megházasodtak, dolgoznak, néhányan már anyukák lettek. Én pedig felnőtt koromra kerültem a legjobb formámba úgymond: most már van pénzem jó ruhákra, szépségápolási termékekre. Van férjem, munkám és házam. Az irigységem elmúlt azóta.. nem is irigység volt inkább csak az bántott, hogy ők jobban néznek ki nálam.
2021. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem mondanám irigykedésnek, de persze, voltak olyan lányok, akikre szerettem volna hasonlítani, mert szebbnek vagy csinosabbnak láttam őket, népszerűek voltak, könnyen barátkozósak, "menők" mittudomén.


Nem tudom, mi lett velük pontosan, mit dolgoznak vagy ilyesmi, a legtöbb - amennyire látom így a facebookon - házas meg gyereke van, na ezeket nem irigylem egyáltalán, mert én pl. sosem akartam gyereket meg férjet, én mindig is a saját dolgomat akartam csinálni, magam dolgával foglalkozni, tudod, az a nagynéni lenni a családban, akiről az unokahúgok meg unokaöcsik így nem tudják, honnan van pénze, mindig menő helyekre utazik és a családi vacsorára is csipkekesztyűben jelenik meg, és ezek be is teljesültek részemről. Nekem kiskoromban is ez volt a menő, a gyerekvállalás engem sosem érdekelt, szóval nincs miattuk komplexusom. Ma már nem gondolom azt sem, hogy jobban néznének ki nálam, de lehet csak megtanultam magam szeretni és már nem másokhoz akarok hasonlítani.

2021. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!