Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tetszik a pasim új "legjobb"...

Tetszik a pasim új "legjobb" haverja, mi legyen?

Figyelt kérdés

Hát úgy kb egy éve lett egy új haverja a barátomnak és hát nagyon az esetem. (a barátom is). Ők folyton együtt vannak, meg minden ezáltal én is rengeteg vagyok velük. És őszintén megmondom, hogy rengeteget gondolok a másik srácra, de neki is van barátnője.

Hogyan verjem ki a fejemből? mi 5 éve együtt vagyunk, ők is 2 éve...szóval nem lenne jó beletrollkodni. De nagyon szégyellem magam amiért tetszik és rengeteg fantáziálok is róla. Pedig amúgy a barátomat szeretem, a másik pasi csak szexuálisan vonz.


2021. febr. 13. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Az legyen, hogy urakodsz magadon. Nem feküdhetsz le mindenkivel, aki tetszik.
2021. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos ez azt jelenti, hogy annyira mégsem szereted a barátodat, ha rögtön másvalakinek is szét akarod tenni.
2021. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom szétenni lol. Pont ez a baj, hogy nem csalnám meg a barátomat.
2021. febr. 13. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha szex közben is a másikra gondolsz akkor már baj van, akkor meg fogod csalni a barátod. Csak idõ kérdése
2021. febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem, csak ha unatkozom vagy ha együtt vagyunk, jajj.
2021. febr. 13. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
1 Az nem fog neki menni. Magyar mai nők. Nem általánosítok,csak ritkaság.
2021. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akk sztem egy nagy kefeles lesz belole es akkor mi vam?
2021. febr. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!