Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kit kéne választani?

Kit kéne választani?

Figyelt kérdés
Van a legjobb barátom és van egy kb 15 fős társaságunk, akikkel barátkozunk rendszeresen. A legjobb barátom ebben a társaságban nagyon összeveszett az egyik személlyel(a lány tesójának írt rossz dolgokat) és kilépett a társaságból,azért mert az a személy ott mindig jelen van.Az van hogy a legjobb barátomnak most nincs egyetlen barátja sem rajtam kívül. Ezért ha elmegyek a társasággal megharagszik rám, mert ő egyedül marad,sőt nagyon féltékeny is a barátságra. Szóval választhatok vagy lemondok a 15 emberről vagy lemondok a legjobb barátomról. A legjobb barátommal biztos hogy nehezen találunk új társaságot mert mindketten zárkózottak vagyunk. Ha a 15 emberrel tartok akkor mindig új embereket ismerhetek meg. Szerintem 1 igazi barát többet ér mint 15 sima barát. Ti hogy gondoljátok? Kit választanátok? Azt hogy legyen sok barátotok vagy legyen 1 de igazi? (de akkor csak tényleg 1 van és nem több)
2020. dec. 11. 23:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az van hogy a barátom szereti a többi embert a társaságban kivéve azt az egyet aki rosszakat írt a lány tesójának, azóta gyűlöli(amit meg is értek). És ezért a barátom nem akarja látni sem, nem pedig hogy egy légtérbe legyen vele. Az a baj hogy ez a gyerek akit győlöl az 99% ban ott van a társaságban. Mondjuk az nem jó ha néha megyek velük néha meg a barátommal?
2020. dec. 12. 02:11
 12/17 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy nem engedem meg hogy miatta lemondjak a többi barátról. Ha azt kéri, akkor tényleg mehet felőlem. Max megtehetem azt hogy néha vele, néha velük.
2020. dec. 12. 02:19
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lenne a megoldás, igen.
2020. dec. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Meg pont hogy én sem szeretem annyira azt a személyt akit ő utál, de attól még a többi embert szeretem. Házibuliként képzeljétek el. És akk ez úgy van ha ott az ellensége akkor ő nem megy akkor ne menjek én se, mert akkor ő egyedül marad. Hétköznapi találkozók nem gondok, inkább a hétvégi hogy ha én elmegyek akkor ő nincs kivel bulizzon és otthon ül. Akkor ha 2 en vagyunk akkor elmegyünk 2 en bukizni vagy szedünk még embert és 3-4 en
2020. dec. 12. 03:32
 15/17 A kérdező kommentje:
Ő is szívesebben van a társasággal mint 2 en, de csak akkor ha nincs ott az ellensége. Ő meg szinte mindig ott van szóval nehéz helyzet. Az biztos hogy én sem ülnék az elenségemmel egy helységben, szóval aminezt illeti egyetértek vele. De attól még nem láncolhat magához
2020. dec. 12. 03:36
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nem választanék.
2020. dec. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetbe a haverodnak üzenem kérdező hogy ne futamodjon meg. Többet árt az ellenségének ha bent marad a társaságba és jól láthatóan hülyül mindenkivel és csak az ellenségével érezteti hogy fölösleges ide. Ha a húgát bántja írásba akkor tessék tiltania a húgának a fiút, amíg nem szóban vagy fizikailag bántja addig érdemes leszarni. Felnőttek vagyunk nem?
2020. dec. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!