Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek 25 évesen tudnék...

Szerintetek 25 évesen tudnék magamnak legjobb barátnőt találni, akivel sokat tudnánk csavarogni, bulizni néha, stb?

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Bár nem sokan nyitottak erre, azt tapasztalom, hogy az embereknek nem fontos már a barátság úgy eleve, azért nem reménytelen.
2019. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Davandaa ***** válasza:
Szia! Én sem tudok találni 21 évesen. Olyan felszínesek a baráti kapcsolataim. Nincs egy olyan értelmes lány aki hasonlóan gondolkodik mint én.
2019. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
25 évesen azért már értelmes dolgok is érdekelhetnének a csavargáson meg a bulizáson kívül. Egy érettebb veled egykorú nő vagy gyereket nevel már, vagy készül erre, esetleg még tanul, de semmiképpen sem ilyen "tiniüzemmódban" éli már az életèt. Nem azt mondom, hogy nem lehet ennyi idősen elmenni néha a barátnőkkel az éjszakába kicsit táncolni, iszogatni. De állandó jelleggel már gyerekes.
2019. dec. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress egy párt inkább. Én nem mondom azt, hogy 25 évesen már gyereket kéne nevelned, vagy háziasszonyt játszani, de azért ott sem kéne tartani már, hogy “sokat csavarogni” meg hasonlók. A legtöbb ennyi idős nőnek már nincs olyan sok ideje barátnőzni.
2019. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!