Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg elviselhetetlen vagyok?

Tényleg elviselhetetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Általános és középiskolában mindig volt 2-3 barátnőm akikkel jóba voltam, de nem lehetett őket legjobb barátnőnek mondani. Illetve csak egy számomra legjobb barátnőm volt viszont nem éreztem azt, hogy ez fordítva is így lenne. Az utóbbi 2 hónapba alig beszéltünk 1 hónapja pedig egyáltalán nem beszeltünk. Nagyon megváltozott mióta a párjával együtt lakik és elhanyagolt. Ezért szeretnék egy legjobb barátnőt, több is lehet persze, de egyet mindenképp szeretnék. Szentendrén lakok így az lenne jó ha te is közel laknál. Találkoznánk, beszélgetnénk. Jólelkű, odaadó, kedves lányokat keresek akik meg tudják érteni a másikat.

18/L



2019. okt. 17. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

"legjobb barátnőt, több is lehet persze"


Több legjobbat?

2019. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy egy lánynak nem csak egy barátnője szokott lenni, de ha engem csak egy visel el az is elég. Ha esetleg egy hármas vagy négyes barátságba kerülök és mindent tudunk egymásról az is szuper lenne.
2019. okt. 17. 15:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"és mindent tudunk egymásról"

Na, ezért vagy elviselhetetlen...

2019. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz, azt sem tudod, hogy ki vagyok. Egyébként barátok között szerintem ez egy alap dolog.
2019. okt. 17. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!