Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptop akis-t visszaveszik ha...

Laptop akis-t visszaveszik ha az eladó félrevezetett?

Figyelt kérdés
tegnap vettem egy laptop akkumulátort,mert tönkrement. nem nagyon értek hozzá ezért az eladóra bíztam magam aki azt mondta rá hogy jó az én tipusomhoz. otthon kipróbáltam és persze nem volt jó (szomszéd srác is megerősített benne). ilyenkor visszaadják a pénzem? végülis ők hibáztak. ha akadékoskodnak akkor hogy bizonyitom egyáltalán hogy mit mondott az eladó?
2010. júl. 10. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.


beviszed a laptopot, és belepróbáltatod velük. ki fogják cserélni alkalmas darabra, ha megvan a nyugta vagy számla


"A pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el!" Minden boltban elhangzik.

2010. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmivel nem tudod bizonyítani, hogy átvertek, így a legjobb, ha visszaviszed és normális hangon kéred, hogy cseréljék ki. A pénzedet biztosan nem adják vissza, csak beszámíthatják az árat a helyes típusba.


Ha ez nem megy, a legtöbb, amit tehetsz, hogy beírsz a vásárlók könyvébe, ami kötelező, hogy legyen nekik. De szerintem nem kötözködnek, csak tévedés volt.


Vidd be a gépet!

2010. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!