Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kodak EasyShare Z915 digitális...

Kodak EasyShare Z915 digitális fényképezőgépről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

egy hónapja vettem és nagyon szeretem. Végigfotóztam vele egy négynapos rendezvényt és egy egyhetes tábort, szóval több ezer képet. Szép képeket és videókat készít. Nagy zárt termeket nem tud bevilágítani a vaku és az éjszakai színpadi dolgok is sokszor lettek homályosak. Azt is külön megmutatták, hogy meg kell várni míg a gomb félig lenyomása után megjelenik a zöld kis kocka (beállít mindent) utána exponálni, akkor nem lesz homályos. Viszonylag gyorsan exponál és ha leveszed a beállításoknál az elkészült kép öt mp-es mutatását hamar tudsz újra fotózni. Magyar nyelvű menü nincs, de nem vészes. Sok előre beállított cucc van, bár én főleg az automata üzemmódot kedvelem, mert nem vagyok profi. Egy feltöltött elemel 100-150 exponálást tudtam csinálni.

Összességében nagyon jó kis gép, ezért az árért. Amatőröknek, mint amilyen én is vagyok kitűnő.

2010. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Kodak saját képtöltő meg nézegető programjait kerüld, azok katasztrofálisak. Használj kártyaolvasót!
2010. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!