Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőgép márkát...

Milyen fényképezőgép márkát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb? véleményeket kérek, ha lehet indokoljatok is!(Nikon,Canon stb....?)
2010. júl. 8. 19:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Hát le is írtad: Nikon, Canon


Ők vezetik a piacot, főleg a profi kategóriában.

2010. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Éa ha a 2 közül kellene választani ? akkor ki melyiket ajánlja?:D
2010. júl. 8. 20:09
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha kompakt gep kell mindennapokra, akkor Canon( en tapasztalatom szerint ebben a kategoriaban jobbak a Nikonnal), ha kozepkategoria, tanulni akarsz s ilyesmi, akkor Nikon, ha uberprofi gep kell akkor szerintem mindket gyartonal tudsz jo modellt talalni.
2010. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
esetleg tudnátok neveket is irni,hogy pontosan melyik gép az amit ajánlotok?link?
2010. júl. 8. 20:39
 5/26 anonim válasza:
Mindegy. Mindenki a saját márkájára esküszik. Bármelyiket választod csak jól járhatsz.
2010. júl. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a Canon SX sorozatával nem járhatsz rosszul, pl SX120, SX200. Nem zsebgépek, de nem is tükörreflexes profi, hanem a kettő között. Szép nagy zoom, nagy objektív, egyszerű használhatóság, soksoksok beállítási lehetőség, szép képek. Én egy SX110-es gépet használok már egy ideje, és azóta ismerőseim közül már kb 4-5en vettek a képeim láttán gépet az SX sorozatból.
2010. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
nikon, canon jó, de idesorolnám a panasonicot is
2010. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
kösz az eddigi válaszokat! várom még a véleményekeeeet!!!:D irjatok.!
2010. júl. 9. 15:58
 9/26 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, milyen gépet szeretnél (nem utolsó sorban mennyiért) és milyen célra? Az, hogy melyik a legjobb, önmagában értelmetlen.
2010. júl. 10. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
40-50 000 ft a maximum amit kiadnék érte! És tulajdonképpen mindenre használnám! Most van egy fényképezőgépem de nem valami jó, ezért szeretnék egy újat! Mire használnám? Mindenre:D Éjjel-Nappal kezembe van a gép és mindent képest vagyok lefényképezni! Persze nagyobb eseményeken is sokat használom! Nem vagyok fotós de talán több képet csinálok egy nap mint egy igazi fotós! :D Imádok fényképezni!Mindent megörökitek, ezért olyan gépet szeretnék ami nagyon strapabiró!
2010. júl. 10. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!