Deadspacefan kérdése:

Szerintetek mennyire jó a Lenovo Think Pad T430?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy egy Lenovo Think Pad T430 mennyire jó játékra. Egyáltalán nem használnám nagy teljesítményű játékra csak főleg a Counter Strike Global Offensive-re, Blockade-ra, és a Hearthstone-ra. Utánanéztem a laptop-nak, de sajna én nem tudom annyira összehasonlítani hogy mennyire jól futnának rajta ezek. Tudnátok segíteni?

2019. máj. 27. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel üzlet laptopnak készült, sokkal többet bír. Új ára 300-400 ezer ft. Nagy teljesitményű játékokra nem készitenek laptopot, még az úgynevezett gamer laptop sem birja sokáig.
2019. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2019. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha a Quadro változatot vennéd, az bőven jó ilyesmikre. Ha viszont az Intel HD4000-es verziót, azzal már lehetnének gondok.


Egyébként maga a gép egy jó konstrukció, bár itt már kezdett elkurvulni a Lenovo (szigetes billentyűzet, szoftveres limitációk utángyártott, vagy nem fehérlistás alkatrészek esetén, stb...) Amit minden áron kerülj el, az az utód T440, vagy T440s. Azok konkrétan értékelhetetlen sz*rrakások.

2019. máj. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lenovo Ideapad G505-ösöm van. Lassan hat éves, de a következő időszakban már elkezdtek gagyit gyártani. Nagyon vigyázni kell, melyik időszakból származót veszel.
2019. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!