Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki segítsen! Kaptam új...

Valaki segítsen! Kaptam új hangszórót a gépemhez de a fülest ha beledugom elhallgat minden, miért?

Figyelt kérdés
Szóval kaptam új hangfalat, nagyon jól szól meg minden. Egy kis távirányító van hozzá, mert elől nincsenek rajta gombok, és ezen a kis távirányítón kell a hangot állitani meg a fülest bedugni. Na és itt a gond, ha félig bedugom a fülest akkor hallom a zenét a fülesből is meg a hangszóróból is, ha meg teljesen bedugom akkor meg egyikből se. Próbáltam másik fülessel is, ugyanez a gond vele. Nekem ez nagyon fontos funkciója lenne mert kizárólag fülessel szoktam szoktam zenét hallgatni, meg TS-en beszélgetni a barátokkal, stb. Valaki segítsen mi lehet a gond? Ha nem muszáj nem akarnék az electroworldbe visszacaplatni :(
2010. júl. 6. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:

hát, ezek ilyenek, ha bedogod a fülhallgatót akkor nem szól a hangszóró

egy ilyet kellene venned és bedugni a gépbe, az aszközöket meg ebbe

[link]

de nem értem mi értelme ... mindkét eszközböl teljesen ugyanaz a hang fog kijönni, csak egyszerre

2010. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet én vagyok ennyire értetlen, de fogalmam sincs miről beszélsz :S én azért használnám a fülest, hogy a fülesből jöjjön a hang ne a hangszóróból, mert sokszor éjjel 2-3 óráig is zenét hallgatok vagy beszélgetek a neten, és nyílvánvaló hogy nem akarom hogy mindenki felébredjen a házban, ezért használok fülest. De ha bedugom a fülest akkor tök süket, nem hallok semmit, és nem értem miért!
2010. júl. 6. 13:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedves első. Az a gondja, hogy egyik sem szól, ha bedugja. Sem a hangszóró, sem a füles. Félig bedugva meg mindkettő. Gondolom csak a fülest hallgatná, ha szólna.
2010. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát akkor szedd szét és forrasztgasd össze
2010. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
elso: ja, bocs .. analfabéta vagyok
2010. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a távirányító a 'headset' típusú fülesekhez való, azaz van rajta egy mono hangszórókimenet, és egy mikrofon bemenet; ezért van az, hogy csak félig bedugott fejhallgatónál lehet zenét hallgatni.
2010. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Headset tipusu fülesem van...
2010. júl. 6. 14:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Írd le a hangszóród pontos típusát, talán tudok segíteni.
2010. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem értem, ha CSAK fülhallgatóval hallgatod a zenét, akkor MINEK a hangszóró? Közvetlenül a gépbe dugd a "fülest" és kész!
2010. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

És szerinted jackdugót hogyan csalakoztatom a gépházhoz?


A hangfal tipusa ednet spectros 410!

2010. júl. 7. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!