Laptop kaphatott annyitól zárlatott annyitól, hogy ablaktisztítós kendővel tisztítottam és valahol belefolyt?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete volt...


Akkor pár billentyű beragadt... Akkpr azt javasolták szedjem ki az akksit... Várjak.

Vártam, pár napja be akartam kapcsolni.nem kapcsol be, pedig előtte jó volt, bekapcsolt, csak pár billentyí nem vplt jó...


Teljesen le van merülve és nem veszi gel a töltést. A led villog és nem kapcaol be, pedig rolyamazosan világítano szokott..


Meglróbáltuk másik töltővel, hiába, nem aza a baj...


Mit lehet tenni?



2019. ápr. 17. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Általános szabály, hogy beázásnál azonnal szétszedni tisztítani.

A probléma nagyságát úgy szoktam érzékeltetni, hogy én sok beázott elektronikát is javítottam már, ebből következően nem merném így kapcsolgatni, halogatni sem.

Mert én olyan bátor vagyok, hogy megfogom a fázist (ha szigetelt a talpam), de amit te írtál, attól sokkal jobban félek, mint a bátor laikusok.

Mert láttam, hogy milyen károkat, szétrohadást tud okozni az elektrolízis, ha nem javíttatják meg időben.

2019. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy idén vásároltam, van garancia, ez belefér? A
2019. ápr. 17. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Privátra válaszolva, ez így szokott működni, ha jó is volt kezdetben, azóta már korrodálhatott. Akkut rögtön ki kellett volna venni, mert a feszültség jelenléte gyorsítja az eróziót.

Hogy pontosan mi okozta, szétszedéskor derül ki.

2019. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beázásra nem szokott vonatkozni a garancia.
2019. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:

"van garancia, ez belefér?"


Nem hiszem. A garancia a gyártási hibákból adódó meghibásodásokra vonatkozik.

A nem rendeltetésszerű használattal okozott kár felelőssége a felhasználót terheli!

Meglep ez téged?

2019. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!