Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az miért van, ha felveszem a...

Az miért van, ha felveszem a vezetékes telefon kagylóját, megcsörren? Olyan idegesítő. Hogy lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy apróságot elfeledtél: milyen a telefonod:
2019. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szolgáltatót. Nagy valószínűséggel ez az ő problémájuk.
2019. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Motorola
2019. ápr. 3. 13:05
 4/10 A kérdező kommentje:
Már felhívtam a Telekomot, nem szolgáltatói hiba, a készülékkel van gond.
2019. ápr. 3. 13:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a hangposta meghallgatása után szokott csörrenni, gondolok itt a Telekomnál tárolt üzenetekre. Ennek módja:

1717, utána kéri a jelszót, ami alapértelmezés szerint 4444 és #.

Esetleg nézd meg, hogy erre mit lép, van-e olvasatlan üzeneted.

2019. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Illetve meg nem hallgatott üzenetre gondoltam.
2019. ápr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs meghallgatatlan üzenet.
2019. ápr. 3. 13:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt már próbáltad, hogy lemondod a vezetékes telódat? 2019-et írunk. már csak a nyuggerek tartják ezzel életben a matávot...
2019. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"csak a nyuggerek tartják ezzel életben a matávot..."

Ez így konkrétan nem fedi a valóságot, nekem két vonalam is is van, nyugdíjas sem vagyok, csak vállalkozó.

Ráadásul egyiken jön a net, sok másnál, családoknál is IPTV, ahol a telefonnal együtt, csomagban szinte ingyen van hozzá a telefon vagy tökmindegy már.

Szóval alapvetően ostobaságot beszélsz, ja a tanyán nincs vonal, így nem tudod, miről beszélsz.

2019. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ahogy a 9-es mondja, csomagban van , így olcsóbb. A kérdésemre viszont nem kaptam választ. Na mindegy.
2019. ápr. 4. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!